Ekran kartı 14 günlük cayma hakkı

Arvas

Centipat
Sinerji'den pazartesi günü sipariş verdim. Salı günü elime ulaştı ama sadece Witcher 3'te bir görevde siyah ekran veriyor. Ama yine de cayma hakkım varsa kullanıp NVIDIA tarafına geçmeyi düşünüyorum. AMD'nin verdiği hediye oyun kodlarını kullandım. Bu durumda kartı iade edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hediye kodları AMD tarafından veriliyor. Yanlış bilmiyorsam, iade edilen kartları tekrar satmıyorlar. Bu durumda karta özel alabileceğin kodlar sana iade konusunda sıkıntı çıkarmaz. Yani, iade edebilirsin :) .

Hocam kartın modeli ne ve hangi oyunları verdiler? Sorunun sebebi ekran kartı olmayabilir, başka oyunlarda denediniz mi?

Gigabyte 5700 XT borderlands 3 bide gamepass verdiler. AMD'nin sürücülerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü Radeon uygulamasıda kapanıp açılıyor siyah ekran olunca.
Kutusu açılmamışsa iade alırız diyorlar.
Hediye kodları AMD tarafından veriliyor. Yanlış bilmiyorsam, iade edilen kartları tekrar satmıyorlar. Bu durumda karta özel alabileceğin kodlar sana iade konusunda sıkıntı çıkarmaz. Yani, iade edebilirsin :) .
Kutusunu açıp kullanmadıysanız iade alabiliriz dediler.
@BilgisayarKurdu sizin yorumunuzu almak isterim. İade almaları gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı