14 Nisanda duyulan uğultu

Yok öyle bir şey. Saçmalığın daniskası. Evde kalmaktan sıkılan insanlar yine bir şeyler uyduruyor işte.
Emin misin tweeter da patladı bu olay bu ses 1953 ten beri hiç duyulmadı ben bu konu üzerine neredeyse 4 saat araştırma yaptım ses gerçek bilip bilmeden bi yerinden element atma lütfen gerçekten sıktınız üzerine oturmanız gerereken yerden siz fikir atıyorsunuz gerçekten salın.

Önceki konuna mesaj attım, cevap vermedin. Şimdi burada da diyorum. Nerede bilimsel açıklamalar? Nerede devletin bu sesi kargo uçağı sesi diye nitelendirdiği resmi konuşma? "Element atan" sensin, 1953'ten beri hiç duyulmademişsin. Sen 1953'te duyanlardan biri misin de duyulma diye emin konuşuyorsun?

Ben bu konu üzerine neredeyse 4 saat araştırma yaptım, ses gerçek. Bilip bilmeden bir yerinden element atma lütfen. Gerçekten sıktınız, üzerine oturmanız gerereken yerden siz fikir atıyorsunuz, gerçekten salın.
Yaptığınız araştırma sonucunda edindiğiniz bilgileri, bulduğunuz makaleleri ve kaynakları bizimle paylaşır mısınız?

14 nisan 2020 uğultu sesleri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

en sondaki daha da açıklayıcı daha tonla kaynak var.

14 nisan 2020 uğultu sesleri

en sondaki daha da açıklayıcı daha tonla kaynak var.
Sen bunlara makale mi diyorsun.

Sadece İstanbul da duyulmadı farklı zamanda türkiyenin farklı yerlerinde duyuldu ve şahsen bende duydum o yüzden bu kadar araştırma içerisine girdim.Devlet uçaktır o uçak diyor ancak uçak bütün türkiyeyi gezme gibi ihtimali yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı