Bodrum Depremi öncesi duyulan uğultu

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Beyler büyük geçmiş olsun. İzmir'deyim ve dün sosyal'de takılırlen hissettim ve bayaa uzun sürdü. Fakat deprem öncesi bir uğultu duyuldu. Bu haberlere de konu oldu. İzmir'de yaşanan yani 1 ay önce yaşanan depremde de duyulmuştu. Bu uğultuyu ben HAARP hakkın da bilgi videosu izlerken de duymuştum. Zaten füze denemeleri mi ne yapılıyormuş. Haberler de depremin dış güçler tarafından tetiklendi gibi açıklamalar yapılıyor. Sizin düşünceleriniz neler?

Deprem öncesi uğultu normalde de olan bir şey aslına bakarsanız. Direkt olarak HAARP yaptı bunu falan diyemeyiz. Ha öyle midir orasını da bilemem ancak deprem öncesi uğultu normal bir şey diye biliyorum ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu deprem nedir? Üstünde milyonlarca insan, bina bilmem ne olan koskoca bir kaya tabakası yerinden oynuyor ve sen bu sesi HAARP'a mı bağlıyorsun? Helal olsun.[/QUOTE
Sakin ol. Ben bağlamadım olabilir dedim. Neden bu kadar sinirlendin?

Yahu deprem nedir? Üstünde milyonlarca insan, bina bilmem ne olan koskoca bir kaya tabakası yerinden oynuyor ve sen bu sesi HAARP'a mı bağlıyorsun? Helal olsun.
Sakin ol. Ben bağlamadım olabilir mi dedim. Neden bu kadar sinirlendin?

Melih Gökçek ile aynı fikirde olacağıma yanılmayı tercih ederim :D
Güldürdün ulen.

Deprem sırasında uğultu olması doğal bir şey bence. Sonuçta fay kırılıyor ve tektonik plakalar birbiri üzerinde kayıyor. Bu şiddetine göre bazen duyulabilir bazen duyulamayacak kadar küçük olabilir. HAARP olayına gelecek olursak olabilirde olmayabilirde ama direk buna bağlanamaz tabi bence de.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı