14 Pro Max Isınınca Parlaklık Kısması

Estatica

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun süre 11 kullandıktan sonra telefonun ısınınca ekran parlaklığını kısmasından bıktığım için telefonumu değiştirdim fakat en güncel iPhone cihazda bile telefon ısınınca parlaklık kısılıyor, bunu engellemenin bir yolu var mı? Yoksa bunu kabullenip mutlu bir hayat mı yaşamalıyım?

Merhaba arkadaşlar, uzun süre 11 kullandıktan sonra telefonun ısınınca ekran parlaklığını kısmasından bıktığım için telefonumu değiştirdim fakat en güncel iPhone cihazda bile telefon ısınınca parlaklık kısılıyor, bunu engellemenin bir yolu var mı? Yoksa bunu kabullenip mutlu bir hayat mı yaşamalıyım?
Ayarlar>Erişilebilirlik>Ekran ve Metin Puntosu>Otomatik Parlaklık açık mı ?

Benim 8 Plus ile takas edelim istersen, cayır cayır yansa bile bana mısın demez ekranı da kısmaz. Yok dersen kabullenip mutlu mutlu yaşa. Tabii telefon ısınınca pil ömrünün de hızla azaldığını göz önünde bulundurmanı öneririm.
8 Plus yerine S23 filan olsaydı düşünülebilirdi 😂

Ayarlar>Erişilebilirlik>Ekran ve Metin Puntosu>Otomatik Parlaklık açık mı ?
Otomatik parlaklık kapalı hocam. Isınınca olan bir durum, ne zaman yüksek grafikli bir oyun oynasam ısındığı için ekran parlaklığını kısıyor.

Otomatik parlaklık kapalı hocam. Isınınca olan bir durum, ne zaman yüksek grafikli bir oyun oynasam ısındığı için ekran parlaklığını kısıyor.
Grafikleri kısmazsan pişman olursun bak ben söyleyeyim. Ben yaşadım. :( O telefonu ısıtmaya nasıl kıyıyorsun? :(

Otomatik parlaklığı aç-kapa yapıp yeniden başlatmayı dener misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı