14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleriniz

Evli olduğum için öyle bir derdim olmadı. Biz evlilik yıl dönümü kutlayacağız, sevgililer günü bizden geçti. :) Evleneli 8 ay oldu. Geçen sene sevgililer gününü evlilik teklifi yaparak ikisi bir arada ucuza kapatmıştım. Yoksa ayrı ayrı yapsak ayvayı yerdik. :)

Evli olduğum için öyle bir derdim olmadı. Biz evlilik yıl dönümü kutlayacağız, sevgililer günü bizden geçti. :) Evleneli 8 ay oldu. Geçen sene sevgililer gününü evlilik teklifi yaparak ikisi bir arada ucuza kapatmıştım. Yoksa ayrı ayrı yapsak ayvayı yerdik. :)

Ben evleneli 9 seneye yaklasiyor, asil Sevgililer Günü evlendikten sonra daha bir gerekli gibi, yani benim fikrim bu tabii. :)

Evlililer günü yok sonuçta sevgililer günü genel bir konuyu kapsıyor. Alabilirdiniz :)...

Ben evleneli 9 seneye yaklasiyor, asil Sevgililer Günü evlendikten sonra daha bir gerekli gibi, yani benim fikrim bu tabii. :)
Eşim o tarz şeylere takılan insan değil ve öyle şeyleri de pek sevmez. O yüzden bu konuda şanslıyım. Bana çiçek alacağına kebap ısmarla da karnımız doysun der. :)
Evlililer günü yok sonuçta sevgililer günü genel bir konuyu kapsıyor. Alabilirdiniz :)...
Kapsasa ne olacak, biz sevgili değiliz ki evliyiz. Amma meraklısınız hediye almaya. :ROFL:

Konu dışı olacak yazdığım ama ben Edirne de oturuyorum. Arada Bulgaristana çıkıyoruz, orada dana etinin kilosu 5 TL ye denk geliyor. Burada 10 katı :) Ayıp ediyorsun, Edirneye gel ciğer yedireyim.
Cleance ile mangal keyfi (soldaki ben) :)Eki Görüntüle 215874
upload_2017-2-15_17-2-4.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı