14 Yaş diyet önerisi

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Arkadaşlar 55 kilolara kadar düşmek ve vücut çalışmak istiyorum. Diyet önerisi istiyorum sizlerden. Örnek olarak bildiklerinizi, haftada bu kadar kilo verdirir gibisinden paylaşırsanız sevinirim. Hızlı sonuç gösteren diyetler daha çok ilgi alanım ☺️ Her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum. Yazmak isteyen vücut için de günlük pratik yazabilir.

Arkadaşlar 55 kilolara kadar düşmek ve vücut çalışmak istiyorum. Diyet önerisi istiyorum sizlerden. Örnek olarak bildiklerinizi, haftada bu kadar kilo verdirir gibisinden paylaşırsanız sevinirim. Hızlı sonuç gösteren diyetler daha çok ilgi alanım ☺️ Her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum. Yazmak isteyen vücut için de günlük pratik yazabilir.

Beyaz un içeren hiçbir şey yemezsen hızla düşersin zaten :) Onun dışında diyebileceğim tek şey asla karnını tam olarak doyurma. Katı yağ içeren abur cubur dahi hiçbir şey yememelisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herbalife alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı