14 yaşında 1.60 olmak

14 yaşındayım, boyum 1.60-1.63 falan. Annemin boyu 1.56, babamın 1.80 falan. Ergenliğe yeni girdim diyebilirim. Bir etkisi olur mu bilmem ama fitness da yapıyorum 1 aydır falan ve boyum başladığımdan bu yana 3 cm falan arttı. Sizce uzar mı boyum?

Galiba hiç okula gitmemişsin ya da genel kültürün 0.
20 yaşına kadar boyun uzar ve biz doktor değiliz.
Senin gibi bir üyenin bu konuları açması tiksinç bir durum.

Uzarsın babanın boyu 1.80 ise gönlün rahat olsun. Benim peder de 1.76 , benim boy 1.90 bende o yaşlarda o boylardaydım.
Boy atma yaşı genel olarak 17'de başlar.

Benim de boyum 1.62 falan. Yaşıtız bir de. Bir aralar uzayamayacağımı bile düşünmüştüm saçma bir şekilde. Eğer genetik bir bozukluk yoksa ve şirinlere dönüşmeyi dilemediysen uzarsın, merak etme. Hem boy çok önemli değil. Bir söz vardır: "Devede de boy var ama eşek çekiyor." Çok takma boyunu.

Not: Tarihe bakmadım kusura bakma. :D

Benim de boyum 1.62 falan. Yaşıtız bir de. Bir aralar uzayamayacağımı bile düşünmüştüm saçma bir şekilde. Eğer genetik bir bozukluk yoksa ve şirinlere dönüşmeyi dilemediysen uzarsın, merak etme. Hem boy çok önemli değil. Bir söz vardır: "Devede de boy var ama eşek çekiyor." Çok takma boyunu.

Not: Tarihe bakmadım kusura bakma. :D
Valla yedik yine kızgınları ama neyse. Benim boy da 1.62. Ne yalan söyleyeyim ben hala öyle düşünüyorum sanki boyum uzamayacak gibi :D. Boyumu çok takmıyorum aslında da sevdiğim kız 1.66 ya. Sulak alanda mı büyüdüler n'aptılarsa artık.

Ya bu arada harbi yeter atmayın kızgın yaptık bi hata açtık bu konuyu affedin be.

Yeni konular

Geri
Yukarı