14 yaşında birinin, kıza aşık olduğunu söylemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Galiba kız kabul etti ve bir daha sosyale uğramadı veyahut...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız kabul etmediyse benden sana gelsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben senden 2 yaş büyüğüm abicim. Sana bir abi tavsiyesi olarak git söyle. Bütün hislerini dök. Dökemiyorsan kaleme, sanata dök. Hislerini ifade edebilmen çok önemli. Edemezsen ileride çok büyük zorluklar yaşarsın. Bende zamanında asosyal bir insandım. Ben birine "Merhaba" bile diyemiyordum. Sonrasında ise her şeyden uzaklaştım sosyal insan oldum. Şimdi çok mutlu hayatım var. Ayrıca senin yaşadığın şeyi yakın zamanda bende yaşadım o kızı ben tam 6 ay sevdim. Aynı senin yaşadığın gibi deli yakınlaşma oldu. Ama nedense sevgili olamadık. Kızı 1 ay önce bıraktım ama halen aklımda. Çünkü seviyorum onu. Sevmek kadar güzel bir his yok bu hayatta. :D :D :D

Ergenlikte olur öyle.
Ergenlikle alakası yok. Ben de 16 yaşındayım. Ayran gönüllüyüm. Her hoşuma giden kıza aşık oluyorum. Bunun farkındayım. Aşık olmadığımı bildiğim için ona göre davranıyorum. Yaşına göre çok olgun insan gördüm. Bu arkadaş ciddi ciddi seviyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok benzer durumlardayım fakat yinede farklar var. Kız zaten sınıfa yeni geldi yakın zamanda gidebilir açılsam kabul etmezse, kabul etse de etmese de diğerlerinin sapık vb. kelimeler söyleyip dalga geçmesi bu riskler alınmaz gibi geliyor be. Açılmak iyi filan demişsiniz de açılsam ne olacak, açılmasam ne olacak?

Çok benzer durumlardayım fakat yinede farklar var. Kız zaten sınıfa yeni geldi yakın zamanda gidebilir açılsam kabul etmezse, kabul etse de etmese de diğerlerinin sapık vb. kelimeler söyleyip dalga geçmesi bu riskler alınmaz gibi geliyor be. Açılmak iyi filan demişsiniz de açılsam ne olacak, açılmasam ne olacak?

Ne sapığı, kıza açıl sadece, milletten gizle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı