14 yaşında kitap yazmak

228522

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba ben Mirza 14 yaşındayım hep kitap yazma isteğim var, bende düşündüm ve aklıma çok güzel bir fikir geldi, kitabın ismi "bakış açısı" olacak basit kısa bir kitap olacak, hani şu şovalyenin ejderhanın koruduğu kuleden prensesi kurtardığı kitaplar var ya, ha işte öyle ama kitap 1. diyaloğun kurulduğu ilk kişiden devam edecek, hikaye basit, size sorum şu noktalama işâretlerinden hiç anlamam sıkıntı olur mu? 2. sorum ne kadar tutar internette satılmasını istiyorum bâzı yayıncılar buldum da o yüzden sordum. Bana fikir verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2020 senesinde yazar olmak zor is. Noktalama isaretlerinden bir sey anlamiyorsan kitap yazmayi aklindan bile gecirme. Wattpad gibi yerlerde seks romanlari filan yazarsan anca tutulursun ergenler arasinda.
Anlamadım, kitabı yazıp sonradan kontrol edemez miyim? Zaten eğlencesine yapıyorum, benim 1000-2000 tâne kitap bastırabilecek param yok.

Merhaba ben mirza 14 yaşındayım hep kitap yazma isteğim var, bende düşündüm ve aklıma çok güzel bir fikir geldi, kitabın ismi "bakış açısı" olacak basit kısa bir kitap olacak, hani şu şovalyenin ejderhanın koruduğu kuleden prensesi kurtardığı kitaplar var ya, ha işte öyle ama kitap 1. diyaloğun kurulduğu ilk kişiden devam edecek, hikaye basit, size sorum şu noktalama işâretlerinden hiç anlamam sıkıntı olur mu? 2. sorum ne kadar tutar internette satılmasını istiyorum bâzı yayıncılar buldum da o yüzden sordum. Bana fikir verir misiniz?

Noktalama dostum noktalama.
2020 senesinde yazar olmak zor is. Noktalama isaretlerinden bir şey anlamiyorsan kitap yazmayi aklindan bile gecirme. Wattpad gibi yerlerde seks romanlari falan yazarsan anca tutulursun ergenler arasinda.

Ayrıca 2 günü noktalamaya ayırsan alim olursun.

Peki kitap okuyan kaç kişi okuduğu kitaptaki noktalama işâretlerine tamamen dikkat ediyor(soru işareti, ünlem gibiler hâriç).

Peki noktalama işareti bilmeyen birinin kitabı başkalarının seveceği kadar güzel olabilir mi?
Peki kitap okuyan kaç kişi okuduğu kitaptaki noktalama işâretlerine tamamen dikkat ediyor(soru işareti, ünlem gibiler hâriç).

Evvela noktanın yerini, virgülün yerini bilmez isen istersen çok iyi bir şey yazmış ol; dediniği kimse anlayamaz.

Ben ediyorum ve bazı kitaplar beni deli edebiliyor.
Peki hiç noktalama işareti kullanmadan bir kitap yazacağım :)
Yapma, lütfen yapma. İşkence bu. Olmaz! Olamaz! İntihar ettirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı