14 yaşında nerede çalışabilirim?

Zaten maaş alamazsınız günlük para alırsınız. Berber çıraklığı oto yıkamacı sanayi çıraklığı ve komilik yapabilirsiniz alacağınız para maksimum 250-300 TL olur günlük.

Zaten günde 100 TL versinler demiyorum örnek olarak söyledim.
Verecekleri tutar en fazla 60, 70 olur. O kadar para için herifin birinin ayak işlerini yapıp bir de üstüne istediği gibi yapamayınca azar işitmek. Mantıklı değil, aklı başında biri eğer ki geçimi için gerekmiyorsa yapmaz.

Zaten maaş alamazsınız günlük para alırsınız. Berber çıraklığı oto yıkamacı sanayi çıraklığı ve komilik yapabilirsiniz alacağınız para maksimum 250-300 TL olur günlük.
Abarttınız. Avukat, öğretmen akrabalarım o kadar kazanmıyor.

Verecekleri tutar en fazla 60, 70 olur. O kadar para için herifin birinin ayak işlerini yapıp bir e üstüne istediği gibi yapamayınca azar işitmek. Mantıklı değil, aklı başında biri eğer ki geçimi için gerekmiyorsa yapmaz.

Hocam öyle deme 16 yasindayim geçim sıkıntımız yok. Sadece yazı bos geçirmemek ve hiç değilse cebime para sokmak için çalışmak istiyorum bende.

Verecekleri tutar en fazla 60, 70 olur. O kadar para için herifin birinin ayak işlerini yapıp bir de üstüne istediği gibi yapamayınca azar işitmek. Mantıklı değil, aklı başında biri eğer ki geçimi için gerekmiyorsa yapmaz.

Hocam ben 15 yaşımdayım fayans işinde çıraklık yapıyorum günlük 150 TL kazanıyorum bence o kadar fazla değil asgari ücret şuan günlüğü 150 TL.

Tekstilde Ortacı Çocuklara 100/150 TL Arası veriyorlar

Geri
Yukarı