14 yaşında nerede çalışabilirim?

Hocam öyle deme 16 yasindayim geçim sıkıntımız yok. Sadece yazı bos geçirmemek ve hiç değilse cebime para sokmak için çalışmak istiyorum bende.
Yazı boş geçirmemek demek çalışmak mı demek?

• Edin bir bisiklet, bin. Gez, gör, spor yap.
  • Tüm Türkiye, özellikle İstanbul gezilecek yerler açısından ço zengin.
  • Kütüphanelere git, oku.
Bunca imkan varken amelelik yapmak bana mantıklı gelmiyor, sizi bilemem. İşi öğreneyim, elim yatkın olsun diyecek durumda olduğunuzu da sanmıyorum. Üniversiteden mezun olduğunuz zaman "Dur, şu berbere sorayım da çırak isterler miymiş?" diyeceğinizi hiç sanmıyorum.

Hocam ben 15 yaşımdayım fayans işinde çıraklık yapıyorum günlük 150 TL kazanıyorum bence o kadar fazla değil asgari ücret şu an günlüğü 150 TL.
Tekstilde Ortacı çocuklara 100/150 TL Arası veriyorlar
Adam 300 demiş, siz 150 diyorsun. Dediğinizin 2 katı. 150 zaten çok değil, onda hemfikiriz.

Yazı boş geçirmemek demek çalışmak mı demek?

• Edin bir bisiklet, bin. Gez, gör, spor yap.
  • Tüm Türkiye, özellikle İstanbul gezilecek yerler açısından ço zengin.
  • Kütüphanelere git, oku.
Bunca imkan varken amelelik yapmak bana mantıklı gelmiyor, sizi bilemem. İşi öğreneyim, elim yatkın olsun diyecek durumda olduğunuzu da sanmıyorum. Üniversiteden mezun olduğunuz zaman "dur, şu berbere sorayım da çırak isterler miymiş?" diyeceğinizi hiç sanmıyorum.

Adam 300 demiş, siz 150 diyorsun. Dediğinizin 2 katı. 150 zaten çok değil, onda hemfikiriz.

Hocam bos geçirmemek demek çalışıp hiç değilse deneyim edinmek demek az da olsa para kazanmak demek zaten bisiklete binmekte bu sıcakta pek eğlenceli olmaz evde bütün gün PC oynayacagima calisirim.

Geri
Yukarı