14 yaşında suratta hiç kıl olmaması normal mi?

goktug.avci

Centipat
Daha fazla  
Benim yaşımdaki çoğu kişinin suratında en azından az da olsa tüy şeklinde bıyıkları oluyor ama bende tüy bile yok, bazılarında sakal tellenirken bende bıyık çıkmaması normal mi? Bacaklarım orman olmasına rağmen yüzde hiç yok.

Normal güzel kardeşim. Daha çok gençsin. İleride çıkar. Dert etmeyin.

Benim yaşımdaki çoğu kişinin suratında en azından az da olsa tüy şeklinde bıyıkları oluyor ama bende tüy bile yok, bazılarında sakal tellenirken bende bıyık çıkmaması normal mi? Bacaklarım orman olmasına rağmen yüzde hiç yok.

Cok cıkmasını istiyorsan haftada 1 yüzüne jilet at 1 yıla faydasını görürsün ama ileride pişmanda olabilirsin.

Erken daha, ileride çıktığında sıkılacaksın bile. Belki de kösesindir. Bir arkadaşım 25 yaşında her gün jiletle tıraş oluyordu, yine de çıkmıyordu. Çok da kafaya takmamak lazım.

Umarım genetiğin süperdir ama değilse 15'e girdiğinde her yerinden sakal fışkıracak. En azından ben 15'e bastığımda bayağı sakallıydım. 16'ya geldiğimde kaç senedir görmediğim arkadaşımı ziyaret etmiştim herif beni kuryeci sanmıştı. Şimdi 18'im durumlar farklı değil, 1 haftada orman gibi oluyor.

Geri
Yukarı