14000TL laptop önerisi

Bütçe
14000
Ekran kartı 2060 dengi sanırım, işlemcisi neye denk oluyor hocam ?
10870H üstü hocam, tüm Intelleri geçiyor. 8/16. Ekran kartı 2060 dengi evet.

10870H üstü hocam, tüm Intelleri geçiyor. 8/16. Ekran kartı 2060 dengi evet.
O zaman bayağı iyi bir seçenek, siz niye düşünmüyorsunuz hocam beklememek için mi ? Yoksa ekran kartından mı ?

Ne kadar süre gidiyor hocam ortalama ve o sırada yaptığınız işlemler nelerdi?

Deniyemedim doğru dürüst çünkü saçma bir şekilde kasıyor şarj azalınca
NVIDIA denetim masasında "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" ve PhysX ayarlarında GeForce RTX2070 seçince düzeliyor ama bu da zararlı mı değil mi bilmiyorum.

Yaklaşık 90 dk diyebilirim şarj süresine.

Deniyemedim doğru dürüst çünkü saçma bir şekilde kasıyor şarj azalınca
NVIDIA denetim masasında "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" ve PhysX ayarlarında GeForce RTX2070 seçince düzeliyor ama bu da zararlı mı değil mi bilmiyorum.

Yaklaşık 90 dk diyebilirim şarj süresine.
Hocam o ayarlar çok hızlı götürür sarjı normal 90 dk'da bitmesi eğer o şekilde denediyseniz.

Çok fazla oyun oynamayacaksanız MSI Alpha 15 alın hocam çünkü t7'de batarya süresi çok çok az 1,5 saat nedir abi sadece video izlerken (%100 parlaklıkta) ve fan sesi çok rahatsız edici.

Ama şöyle birşeyde var bende 2model arasında kaldım. 5yıl sonra hangi ekran kartı işimi görür diye düşünerek aldım. 5600M ne kadar performanslı bilemiyorum.
Hocam o ayarlar çok hızlı götürür sarjı normal 90 Dk'da bitmesi eğer o şekilde denediyseniz.

Yok hocam normal ayarlarda denedim. Ama bendekinde bir sorun var herhalde ya da genel olarak böyle pilde kullanırken kasıyor. En başta bayağı kötüydü şu an idare eder şarj azalınca kasıyor dediğim ayarları yapınca kasmıyor da bu sefer şarj süresi azalıyor doğal olarak.

Çok fazla oyun oynamayacaksanız MSI Alpha 15 alın hocam çünkü t7'de batarya süresi çok çok az 1,5 saat nedir abi sadece video izlerken (%100 parlaklıkta) ve fan sesi çok rahatsız edici.

Ama şöyle birşeyde var bende 2model arasında kaldım. 5yıl sonra hangi ekran kartı işimi görür diye düşünerek aldım. 5600M ne kadar performanslı bilemiyorum.
Hocam pil sıkıntınız yoksa bence 19.7 çok güzel bir seçenek, servisle konuştunuz mu değişim isteyin pilde kasma sorunu için ?

Hocam pil sıkıntınız yoksa bence 19.7 çok güzel bir seçenek, servisle konuştunuz mu değişim isteyin pilde kasma sorunu için?

Hocam uzaktan bağlanıp 1-2 ayar yaptı da bana çok mantıksız geliyor. NVIDIA'da dediğimi yaptı ama ben çok oyun oynayamıyorum sırf Chrome, Office için böyle yapmak saçma geliyor. Normal ayarlarda bile kasmaması gerekiyor. Ya değişim ya da iade ederim.
Pil sıkıntı hocam lazım oluyor 1-2 saatlik idare etse yetiyorda gömülü batarya ileride değiştirmeside zor pahalı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı