14000TL laptop önerisi

Bütçe
14000
Hocam pil ömrü için Legion 5 2060, performans için v19.7. 2021 yılında mux Switch tercih sebebi bence.
Almışken 2060 performansından daha iyi bir şey istiyor insan, bilemedim ya. MUX çok düşündürüyor beni.
Hocam bekleyin bence.
Beklemenin sonu yok, her zaman daha iyi cihazlar geliyor. Ama Legionlar...
Mux Switch,min RTX2070, 17inç ekran ve batarya süresi 2-3 olan bir laptop var mı bilmiyorum ama ileride olsa bile bu fiyata bulamazsın hocam illaki bir kusuru olur.
Çok şey istiyorum bunun farkındayım. Bir kaç şeyden file vereceğiz sanırım.

Şu 19.7 'ye adam gibi bir pil taksalarmış bitti olay al geç düşünmeden ya.
Yeni modellerde HDD slotunu kaldırıp bataryayı büyüttüler, iyi yaptılar.

Bir facebook grubunda 19.7'nin stokları bittiğinde geri gelmeyeceğini gördüm, ne kadar güvenilir bilemem ama almak isteyen kişiler elini çabuk tutsun derim.

Yeni modellerde HDD slotunu kaldırıp bataryayı büyüttüler, iyi yaptılar.

Bir facebook grubunda 19.7'nin stokları bittiğinde geri gelmeyeceğini gördüm, ne kadar güvenilir bilemem ama almak isteyen kişiler elini çabuk tutsun derim.
Bugün yetkiliyle konuştuğumda belli değil dedi bana hocam, doğru olabilir. Batarya kafamı çok kurcalıyor yoksa alacağım hemen.

Bende bağlanıp yeni modellerle alakalı bir kaç soru sorayım hafta içi. Genelde söylemiyorlar yeni modelleri ama şansımı denemiş olurum. 19.7 kasalı bir 3000 serisi gelecekse beklerim belki.
Onu da sordum 19.7 nin kasasına 3060 lı model gelir mi diye 😄 19.7 nin kasası çok sevildi ihtimal var dedi. Yeni modellerin 11.nesille birlikte nisan gibi geleceğini söyledi.

Onu da sordum 19.7 nin kasasına 3060 lı model gelir mi diye 😄 19.7 nin kasası çok sevildi ihtimal var dedi. Yeni modellerin 11.nesille birlikte nisan gibi geleceğini söyledi.
Heh şöyle Monster, düzgün hareketler. 11. Nesiller 4 çekirdekli değil miydi? Yeni işlemciler mi çıkacak? 4 çekirdekliyse hiç düşünmem.

Hocam isteklerimiz ve bütçeler sizinle aynı neredeyse, benim farkım 2070 değil de 2060 ve üzeri bir kart sadece. Bir şeylere karar verirseniz bana da haber verir misiniz ? 19.7 gerçekten her şeyi karşılıyor ama batarya işini tam doğru öğrenemiyoruz.

Geri
Yukarı