144 Hz/240 Hz 1 MS Monitör Önerisi

• Konuyu başlatan Kuty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 111
  • Görüntüleme 8B
Vatan bilgisayara gittiğim de Samsung modelini gördüm. Kavisli olması biraz acayip geldi bana. Açıkçası o gün beğenmedim, tabi zamanla alışır insan.
Valla ben monitörü hiç görmedim, umruda da değil açıkçası. Bu monitör işi fazla uzadı, gerçekten bıktım.
Aldığım ürünün fiyatı yükselmiş :D .

Son düzenleme:
Yok, bugün kargoya veriliyor.

Bir arkadaş, yabancı forumlarda bu monitörün ışık sızması, ölü piksel gibi sorunları olduğunu söylemiş. Buna rağmen siparişi iptal etmeden alacağım, yeter artık. B*ku çıktı yani.
Ölü pixel varsa sıkıntı iade edersin de ışık sızması çok rahatsız etmezse kullan. Ben de dediğimi sipariş edeceğim gerçekten baydım.

Ölü pixel varsa sıkıntı iade edersin de ışık sızması çok rahatsız etmezse kullan. Ben de dediğimi sipariş edeceğim gerçekten baydım.

Ben daha hiçbir ürünümde ölü pikselle karşılaşmadım, bunda da olacağını pek zannetmiyorum. Işık sızması da çok önemli değil benim için, zaten oyun sırasında fark edilmiyor. Ayrıca hiçbir zaman kusursuz monitör olmayacak, bundan dolayı ben de kusursuz bir şey beklemiyorum.
Ayrıca daha fazla monitör konusunda kurcalamaya devam edersem, kafayı yiyeceğim de kesin.

Aynen öyle. Bakalım bi gelsin test et monitörü umarım sorun çıkmazda rahat rahat kullanırsın
Umarım ikimizinkinde de sıkıntı çıkmaz :D . Ayrıca ben artık inciğine cıncığına kadar bakmayacağım, eğer öyle bakmaya devam edersem hiçbir monitörü alamam. DH'de bir adam sırf bu yüzden monitör almaktan vazgeçti kafayı yedi resmen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı