144 Hz monitöre geçtikten sonra yazılar bulanıklaştı

Caner217

Kilopat
Daha fazla  
144 Hz IPS ekran monitöre geçtikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. DPI çözümünü denedim olmadı. Bilgisayarımdaki gelişmiş ayarlardan yazı kenarlarını belirginleştirme de seçili.

Genel olarak bir sıkıntı yok, sadece küçük yazılar ve küçük simgeler çok bulanık/tırtıklı.

144 Hz IPS ekran monitöre geçtikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. DPI çözümünü denedim olmadı. Bilgisayarımdaki gelişmiş ayarlardan yazı kenarlarını belirginleştirme de seçili.

Genel olarak bir sıkıntı yok, sadece küçük yazılar ve küçük simgeler çok bulanık/tırtıklı.

Monitör modeli nedir?

Bu forumda 3000 bin TL bütçede en çok önerilen monitörlerden birisiydi, açıkçası şaşırtıcı.

Monitörün modeli ile forumda konu açsaydınız kullanıcılardan birileri belki görürdü. Kullanmadığım için en ufak fikrim yok ayarlarıyla ilgili.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı