144Hz Monitör alınır mı?

Sinerji'nin fiziksel mağazasında her yerine elledim, izledim gayet kaliteli. Diğer ürünleri PSU, kasa vb. Corsair'ı aratmayacak cinsten. İnanılmaz şaşırtan bir marka, Türkiye'ye yeni giriş yaptığı için fiyatları düşük tutuyorlar.

Eskiden Japon malı deyip burun kıvıran Dünya, şimdi Japon diye ağlıyor. Çin için ise aynı durum söz konusu. Huawei ve Xiaomi için de bu laf geçerli mi?

Panel üreticisi zaten Samsung, paneli çıkarınca geriye ne kalıyor? TN çöpüne bakmaya devam et madem.

Samsung CFG70 kullanıyorum VA panel ve burada ahkam kesmeye çalışmayın. İstediği kadar malzeme kalitesi olsun her şey malzeme kalitesi değil ne düzgün müşteri hizmeti var ne teknik servisi bugün yarın bir arıza çıkarsa ortada kalacaksınız. Kendiniz alır mıydınız? Hiç sanmıyorum.

Samsung CFG70 kullanıyorum VA panel ve burada ahkam kesmeye çalışmayın. İstediği kadar malzeme kalitesi olsun her şey malzeme kalitesi değil ne düzgün müşteri hizmeti var ne teknik servisi bugün yarın bir arıza çıkarsa ortada kalacaksınız. Kendiniz alır mıydınız? Hiç sanmıyorum.
Bu monitörü almayı düşünüyorum kartım 1070 tek soru işareti gysnc siz oluyormu hocam oynadığım oyunlar fifa,gta,nba,pes,farcry 5 vs.

Yok baya takıntılı bir insanım çok belli oluyorsa fps düşüşleri şuan piyasadaki en ucuz gsync monitör olan aoc g240pg yi alacağımda o yüzden ama samsung va panelde efsane fifada falan çok canlı görüntü verir

@Silinen üye Ben de yeni nesil gelecek kart ile komple sistem dizeceğim. 2K Çözünürlükte LoL oynayamadığım için iade ettim monitörü. Pg258q alacağım. Her şeyin en güncel olursa (işlemci, RAM kapasitesi, anakart vb.) 1080p Çözünürlükte Darboğaz yapacağını söylemiyor kimse. Buna örnek Twitch’ de ki büyük yayıncılar.

GTX 1080 yanına 60Hz monitör, ekran kartına küfür gibi olur. 144Hz monitör alınmalı tabiki. Oyun dışında bile güzel bir deneyim sunuyor. Ayrıca BenQ markasını tavsiye etmiyorum. Online oyun oynuyorsan 144Hz monitör seni bir adım öne taşır.
Benq tavsiye etmeme nedeniniz nedir? Oyun anlamında rakibi yoktur. Tasarımı ile tavsiye etmiyorsanız zaten etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı