144Hz monitör alınır mı?

Dostum fiyatları bayağı artmadan ben araştırmıştım. Asus VG249Q 24" monitör incelemesi yapan kanalların vs. en tavsiye edilen monitörlerinden, tavsiye ederim. İlla Asus diyorsan diye söylüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(ama söyleyetim, ekran kartıyla aynı model olması bir fark yaratmıyor aslında)
Yok biliyorum da aynı model olunca bir fark yaratmıyor, sadece bütün parçalar asus hemen hemen monitör de o olsun dedim. Tabii güzel başka modeller görürsem illa Asus olacak diye birşey yok. Piyasa bir sürü kaliteli markalar var. Önerin için teşekkürler 👍

Yok biliyorum da aynı model olunca bir fark yaratmıyor, sadece bütün parçalar ASUS hemen hemen monitör de o olsun dedim. Tabii güzel başka modeller görürsem illa ASUS olacak diye bir şey yok. Piyasa bir sürü kaliteli markalar var. Önerin için teşekkürler 👍

ASUS'un monitörlerini diğer markalarınkilerden daha kaliteli buluyorum. Kontrastı parlaklığı diğerlerine göre daha iyi. Karşılaştırmalarımda da ASUS monitörler diğerlerinin arasında ben buradayım diyor çünkü daha canlı bir görüntüye sahip. Ben zamanında 1800 TL'ye ASUS VG24vq almıştım memnunum. Tavsiye ederim.

Yok biliyorum da aynı model olunca bir fark yaratmıyor, sadece bütün parçalar asus hemen hemen monitör de o olsun dedim. Tabii güzel başka modeller görürsem illa Asus olacak diye birşey yok. Piyasa bir sürü kaliteli markalar var. Önerin için teşekkürler 👍
Bu arada söyleyeyim, gösterdiğimi veya bu adamın incelediği başka bir monitörü alırsanız açıklamada ölçüm cihazıyla yaptığı renk ayarlamalarını paylaşıyor, en doğru renkler için kullanmanızı tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220906_022446.jpg
    IMG_20220906_022446.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20220906_135312.jpg
    IMG_20220906_135312.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Bu arada söyleyeyim, gösterdiğimi veya bu adamın incelediği başka bir monitörü alırsanız açıklamada ölçüm cihazıyla yaptığı renk ayarlamalarını paylaşıyor, en doğru renkler için kullanmanızı tavsiye ederim.
Tamamdır, dediklerinizi dikkate alacağım. Teşekkürler

Çoğunlukla Rocket League oynuyorum, şu anda 2 adet monitör kullanıyorum 60Hz, 75Hz olarak 75Hz ana ekranım, ana ekran olarak 144Hz monitör alınır mı? Rocket League oyununda etkiler mi? Eğer etkiler alın derseniz, güzel bir monitör önerir misiniz? Bütçe sınırım yok.

144 Hz monitörün akıcılığını bir kez gördüğünüzde bir daha vazgeçemiyorsunuz. Aynı durum 240 vs 360 Hz monitörleri gördüğünüzde de geçerli olacaktır. Akıcılığın verdiği o mükemmel his parayla ölçülmez.

144 Hz monitörün akıcılığını bir kez gördüğünüzde bir daha vazgeçemiyorsunuz. Aynı durum 240 vs 360 Hz monitörleri gördüğünüzde de geçerli olacaktır. Akıcılığın verdiği o mükemmel his parayla ölçülmez.
Galiba zaten ikinci ekranı 144HZ alıp, ana ekranımı 360HZ alacağım.

Çoğu kişi Online oyun vesaire demiş ama 60Hz ile 144Hz farkını çok derin bir şekilde hissedeceksiniz hikayeli oyunu bir 60FPS oynamak var bir de 144FPS oynamak var bir de dostum almışken bence 165Hz Dell marka al.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı