15.000 TL'ye motosiklet için ekipman önerisi

Arif Oğuzhan

Kilopat
Daha fazla  
İlk defa motor süreceğim. Bütçem 10-15bin. Motorum tvs Raider 125 kırmızı olan. Renk olarak uyumlu da olursa hoşuma gider. Güvenlik en önemlisi tabii ki.
Kask - ceket - eldiven - pantolon - intercom - ayakkabı. Başka bir şey varsa ek masraf yapacağız mecbur. Zincir falan da önerebilirsiniz ona ekstra masraf çıkarım, uçuk fiyat olmadıkça.
Botum var eğer bütçe kalırsa ayakkabı alırım kalmazsa daha sonra da ayakkabı alabilirim.

@Görkem Umut açtım konuyu hocam.

Son düzenleme:
Tamam o zaman. 15 bin üzerinden bakıyorum.
Kaskı seçtik zaten. Pantolon ve montta ne giyiyorsun beden olarak? Bir de hangi şehirdesin?

Şimdi yaz geldiği için montu yazlık olarak seçiyorum. Eylül gibi falan 3 mevsim montuna ya da kışlık monta geçersin.

Renk seçimi olarak yapabilrsin seçimini.

Mont olarak da:

Yine renk olarak seçim sende.

Kask olarak zaten 491'de karar kılmıştık.

Bütçe şu an tam geliyor. 14490 bunların fiyatı. Nakit ödersen %5 indirim var. 13 bin liraya gelir.

Eldivene de bütçe kalıyor:

Gönül ister ki bunu al ama bütçeyi aşıyor dersen aşağıya bir tane daha seçenek bırakıyorum.

O zaman hem borçlar da bitmiş olur üst segment kıyafet almış olurum hem.
Üst segment alt segment diye düşünme. Ülkenin en önde gelen motosiklet eğitmenleri bile RiderDenim kullanıyor. Güvenilmeyecek ürünler olsaydı zaten ben de paylaşmazdım.

Ben de Multistrada V2'ye biniyorum. Ben de RiderDenim tercih ediyorum ve sana attığım eldivenin aynı seviyedeki farklı bir versiyonunu kullanıyorum.

Üst segment alt segment diye düşünme. Ülkenin en önde gelen motosiklet eğitmenleri bile RiderDenim kullanıyor. Güvenilmeyecek ürünler olsaydı zaten ben de paylaşmazdım.

Ben de Multistrada V2'ye biniyorum. Ben de RiderDenim tercih ediyorum ve sana attığım eldivenin aynı seviyedeki farklı bir versiyonunu kullanıyorum.
Çok güzel motor. Şuan ürünleri inceliyorum. Pantolonda siyahı tercih edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı