15.000 TL'ye motosiklet için ekipman önerisi

Gerekirse pantolonu önümüzde ki ay alıp dizlik alayım diyorum tabii mantıksız sanırım bu.
Mantıksız dememin tek sebebi kozmetik açıdan istemiyor olman. Bütçe kısmına bir şey diyemem.

6 bin liraya çıktığımızda farklı seçenekler oluyor. Paylaşıyorum:

Level 2 korumalar var fakat sırt koruma yok. İki farklı renginde bütün bedenler var. -Sırt koruması eksik olduğu için önermiyorum.
Shima Drift Korumalı Motosiklet Montu Gri Fiyatı ve Özellikleri

Yazlık değil ve sırt koruma yok. Korumaların hangi seviye olduğu belirtilmemiş. -Önermiyorum.

Yine korumalar Level 1. Sırt koruma yok. -Önermiyorum.

Yine sırt koruma yok ve korumalar Level 1. -Önermiyorum.

Sırt koruması yok. Korumna seviyesi belirtilmemiş. Muhtemelen Level 1. -Önermiyorum.

Başka da önermeyeceğim önerim yok. :D

Hayır. RiderDenimler Level 1 sırt korumasıyla geliyor.

Gelen koruma bu:

1711144775271.png

Bu bir mont değil. İçlik. Montun altına giyiliyor. Koruması yok. Termal görev görüyor.

Bu mont 2014 yılında çıkmış bir mont. Korumaları allah bilir ne durumdadır. Ayrıca Level 1 ve sırt korumasız geliyor.
Cehalet koktum. 😄
Riderdenim Efil alıyorum geçiyorum.
Pantolon da Ridendenim Zifiri güzel.
Kask zaten Scorpion Exo 491
Eldiven de maddiyattan Shima X-Breeze 2
Sizin önerilerden devam.

Yok canım estağfurullah. Ne cahilliği. Adamlar mont diye yazmışlar içlik olmasına rağmen. Suç onlarda. Biz her şeyi bilmek zorunda değiliz. :)

Mont salı çarşamba günü gibi gelir. Şimdi üşütür ama haberin olsun. İçine bir ceket daha giymeden ya da üstüne kalın bir mont almadan dışarı çıkma.
Zifiri güzel tercih. Ben de kullanıyorum.
Kaskı aldıktan sonra Pin Lock'unu da almayı unutma. Alacağın ürün şu:

Şu an stokta yok ama ara ara denk getirmeye çalış. Pin Lock'un önemini Pin Lock'a ihtiyaç duymadan anlamazsın. Keşke demektense iyi ki demen daha iyi olur ve deneyimle değil de bu şekilde bilgiyle tecrübe edinmen çok daha iyi olur.
Eldiven de şehir içi için ideal. Yarın öbür gün motoru değiştirdiğinde bununla devam etme. Uzun yolda işini görmez.

Geri
Yukarı