15-20 bin TL'ye telefon önerisi

germiyan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
15-20 bin TL bandında bir telefon önerisine ihtiyacım var.

İki tane alacağım için aşırıya kaçmamak adına iPhone düşünmedik. Bu paraya zaten IP 11 var onunda zamanının geçtiğini düşünüyorum.
Samsung S22 baktım batarya ve ısınma sorunlu dendi.
Bizim için önemli olanmin sorunlu ve iPhone kalitesinde kamerası olsun. Xiaomi kullanıyorum şu an ilk aldığımda iPhone ile yarışır diyorlardı alası yok resmen berbatlar.
Sizce ne yapmalıyım önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Bütçen çok arada kalıyor, imkan varsa S23 düşün.
S22 verimsiz cihaz alternatif ararsan S21 FE, Xiaomi 12T var.

Neresi verimsiz? Çok hızlı bir telefon. Arayüzü süper. Kamerası da fiyatının çok üzerinde muhteşem. iPhone 13 kalitesinde. Performansı amiral gemisi telefonun. Oyun oynamazsan çok da rahat günü çıkarır. Telefon Snapdragon işlemcisiyle ısınmıyor. XİO çöpüne para vermeyin.

Bütçen çok arada kalıyor, imkan varsa S23 düşün.
S22 verimsiz cihaz alternatif ararsan S21 FE, Xiaomi 12T var.
İki tane alacağım için fazla çıkamıyorum. S23 nerdeyse 30 binde. S21 fe neden tavsiye edersin peki? Ayıca xiaomi istemiyorum 3 senedir note 8 pro kullanıyorum telefon 3310 a döndü.

Bütçe arttırıp S23 alması daha iyi olur. Artıramazsa S21 FE 5G.
Malesef iki tane alacağım için çıkamam. Sence neden s22 değil de s21 fe

Neresi verimsiz? Çok hızlı bir telefon. Arayüzü süper. Kamerası da fiyatının çok üzerinde muhteşem. iPhone 13 kalitesinde. Performansı amiral gemisi telefonun. Oyun oynamazsan çok da rahat günü çıkarır. Telefon Snapdragon işlemcisiyle ısınmıyor. XİO çöpüne para vermeyin.
Zaten telefonun ısınma ve batarya sorunu hariç her şeyi mükemmel. Sorun çok çabuk şarjının bitmesi ve wp insta gibi uygulamalrda bile çok ısınması.

Malesef iki tane alacağım için çıkamam. Sence neden s22 değil de s21 fe

Zaten telefonun ısınma ve batarya sorunu hariç her şeyi mükemmel. Sorun çok çabuk şarjının bitmesi ve wp insta gibi uygulamalrda bile çok ısınması.
Kamera istiyorsan, Sosyal medyayla içli dışlıyım diyorsan S22. Çok oyun oynarım, batarya daha iyi olmalı Diyorsan FE. Genel toplamda s22 daha kaliteli batarya hariç.

Geri
Yukarı