15 yaş için kilo verme programı önerisi

Aman diyeyim bu yaşta o işlere bulaşma bir arkadaşım vardı çocuk kas yapma hastasıydı ölümden döndü. Yine de sen bilirsin.

Bulaşma dediğim şey spor değil bu arada Pro'ten tozları vs.

Zaten öyle şeyler bulaşmayı düşünmüyorum biraz deneyeceğim eğer sonuç alırsam devam edeceğim hevesim var alışkanlığa dönüşür inşallah.

Aman diyeyim bu yaşta o işlere bulaşma bir arkadaşım vardı çocuk kas yapma hastasıydı ölümden döndü. Yine de sen bilirsin.

Bulaşma dediğim şey spor değil bu arada Pro'ten tozları vs.

Protein tozlarının herhangi bir zararı yok peynir altı suyunun ne zararı olabilir? Yine de kullanmadan önce bir doktora danışmak önemli. Senin arkadaş ilaç kullanmış olabilir. Protein tozları zararlı değildir.

Fitness'a başlayabilirsin. Yaşın da uygun. Amacın da kas yapmakmış zaten. Mahhale salonuna gitsen bile eline 'Dümenden' de olsa bir beslenme programı verirler vermezlerse de hassas tartı alırsın çok ciddi olmasa da hesaplarsın yediklerini kalorilerini. Eğer ciddi yapacaksan da araştır . Ne kadar protien veya kalori almalıyım vs.

Fitify uygulaması ile kilo vermeye çalıştım olmadı. Şu an 75.5 kiloyum 15 yaşındayım 1.71 boyundayım ve fiziğim çök kötü, şınav çekemiyorum. 3-4 ayda kilo vermek istiyorum önereceginiz program egzersizler taktikler varsa çok mutlu olurum. Evde sadece barfiks çubugu var fakat daha çekemiyorum, eğer biraz kilo verirsem spor salonuna yazılacağım günlük 1 saat spor yapabilirim. Zaten ramazan ayı yakın, kalori oranını orada dengeleyeceğim diye düşünüyorum.

75 kilo gayet normal değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı