15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı?

Öyle bir şey olmadığı için denemenin mantığı yok.

Yalnız iyi para var işte. Astral seyahat, telekinezi ve biraz komple teorisini soslasan ortalık parasını alacağın kerizden geçilmiyor.

Screenshot_1.jpg

Dün astral seyahat yaptım, antartikaya gitmişim. Penguenler ses çıkartıyor, dedim vagk. Sonra benim peşime takıldılar. Sonra adanaya götürdüm. İsimlerini pideye yazdım. Sonra onlara 50KR mantığını öğrettim. Sonra onlara abidas kıyafetler aldım. Şimdi adana'da çok mutlular. Adana'da penguen görürseniz selamımı söyleyin.

Dün astral seyahat yaptım, antartikaya gitmişim. Penguenler ses çıkartıyor, dedim vagk. Sonra benim peşime takıldılar. Sonra adanaya götürdüm. İsimlerini pideye yazdım. Sonra onlara 50KR mantığını öğrettim. Sonra onlara abidas kıyafetler aldım. Şimdi adana'da çok mutlular. Adana'da penguen görürseniz selamımı söyleyin.
Bu olay gerçek. Kesinlikle arka organımdan sallamadım.

Robert Monroe'nun kurdugu Monroe Enstitusunde deneyimli hipnoterapistler ile konforlu ortamlarda yapilabiliyor. Tabii bedeninizden uzaklasmiyorsunuz aslinda kendi bilinc altinizda surf yapiyorsunuz. Yani evet, astral seyahat var gercekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı