15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı?

Astral seyehat sanılanın aksine ruhun bedenden çıkıp dolaşması değildir. Ruhun yine bedeninde fakat gördüklerin çok gerçekçi rüyalar. Ve rüyalarını senin kontrol etmenden ibaret olan bir olay. Ruh bedenden çıkıp dünyayı dolaşmaz bunu unutun.

Tarihten bugüne kadar sistematik olarak ilerleyenler hep bir kısmının bilim bir kısmının da felsefeye dahil olduğunu savunuyordu halbuki.
Bilim: Yöntemle elde edilen ve uygulamayla doğrulanan, her zaman ve her yerde geçerlik ve kesinlik nitelikleri taşıyan yöntemli ve dizgesel bilgi.
Metafizikteki olguları deneyip gözlemleyemezsin çünkü somut şeyler değiller. Metafizik maneviyattan gelir, bu yüzden görüş ayrılıkları olur, kanıt da sunamazsın. Bu da onu felsefeye iter.

Metafizikteki olguları deneyip gözlemleyemezsin çünkü somut şeyler değiller. Metafizik maneviyattan gelir, bu yüzden görüş ayrılıkları olur, kanıt da sunamazsın. Bu da onu felsefeye iter.
Kanıtlanması için denenmesi şart yani? Peki anladım.

Astral seyahat gayet mantıklı. Yol ücreti veya ulaşıma vergi ödemezsin. Yetkililer astral seyahata vergi getirmeden gezebildiğin kadar gezmeye bak. (!)

Nasıl lucid yapılacağı hakkında bilgi verir misiniz? Ben yaptığım halde geri uyanamayıp sonsuza kadar orada kalmaktan korkuyorum.
İlk başlarda zor olur ama yatağa girdin an hayal etmeye başla ve onun hayal olduğunu bil. Bir kaç hafta sonra lucid yapabiliyorsun rahatlıkla. Lucid yapmak, gerçek hayata bin basar. Ayrıca derslerime rüyamda çalışıyordum bir ara. Beynini rahatlıkla kullanıyorsun ve anılarına erişiyorsun kolaylıkla.

Yeni konular

Geri
Yukarı