15 yaşında kilo vermek

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 15 yaşındayım. Lise 2'ye gidiyorum,1.75 boyum var. 98 kiloyum, kemiklerim fazla kalın, o yüzden vücudumu taşıyabiliyorum ama en kötü 90 85 kilolara düşmem lazim. Oncelikle gunluk rutinimi söyleyeyim, kahvaltıda okula evden sandwich goturuyorum. Ögle arasında kantinden karışık tost ile köfte alıyorum okul öncesi kilomi sabit tutabiliyordum fakat 4 5 kilo aldım. Ben her gün kahvaltıda kendi yaptığım sandiviçi tüketsem ki o sandwich 40gram falan, onun disi ekmegi aburcuburu Full kesip günde 3 set 20 tane mekik çeksem 1 ayda kaç kilo veririm? Bol bol su tüketiceğim bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam akıllı diyetisyene git veya benzeri bir liste ile diyet yap 3 set 20 mekik ile de bu işler olmaz haftanın 4 günü hiç olmazsa 60 dakika koşu yap. Sakın 2 öğün yiyip aç kalıp kilo verme şip şak diyetler gibi işlere kalkışma 5 verir 10 alırsın sıkıntısını çekmiş biri olarak söylüyorum. Aburcuburu zaten kes gereksiz zarar sigaradan farkı yok.

Kardeşim fat secret diye bir uygulama var telefonununa onu indir boyunu ve kilonu yaz sana günlük alman gereken kalori miktarını söyleyecek o miktarın biraz altında kalmaya çalış en kötü ihtimalle tam olarak o kaloride kal
Yediğin bütün yiyecekleri uygulamaya tek tek gir
Şeker ve tatlıyı tamamen kes içinde şeker barındıran şeyleri yeme en fazla 3 aya düşersin o kiloya.

Yeni konular

Geri
Yukarı