15 yaşında nasıl kilo alınır?

Talha27

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, uzun suredir kilomdan rahatsizim ve asla kilo alamıyorum.
Zorbalığa ugruyorum ama etrafımdaki ailem ve akrabalarim hepsi cok fazla yedigimi düşünüyor.
Sizce bir gainer vs. gibi seylere başvurmali miyim? Yardımcı olursaniz sevinirim.

Kilo: 45.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyunuz çok önemli onuda belirtmelisiniz.

Zorbalığa ugruyorum ama etrafımdaki ailem ve akrabalarim hepsi cok fazla yedigimi düşünüyor.
Sizce bir gainer vs. gibi seylere başvurmali miyim? Yardımcı olursaniz sevinirim.

Yemek yiyerek. Olabildiğince ye hareketsiz kal ve birazcıkta Valorant falan oynarsan çok kolay kilo alırsın. :D

Bende 13 yaşındayım 36 kgyim 32 ydim ama bu aralar bastım spor yaptım 4kg kas yaptım sadece spor yap ve anne yemeği ye dostum kısa sürede kas yaparak kilo alırsın.

Diyetisyen tavsiye ederim. Ve ayrıca sağlık için forumlarda çözüm aramamanı öneririm.

Bende 13 yaşındayım 36 kgyim 32 ydim ama bu aralar bastım spor yaptım 4kg kas yaptım sadece spor yap ve anne yemeği ye dostum kısa sürede kas yaparak kilo alırsın.

Mümkün değil kısa sürede(!) tamamen 4kg kas kütlesi elde etmen ve bunu düzenli bir beslenme programı ile değil sadece ev yemeği ile yapman.

Son düzenleme:
Dostum sadece şınav, barfiks, squat, vb. evde yapabileceğin hareketleri yapsan sabah sporu olarak 1 ayda +3 kg kazandırır, bunun dışında kalın giyin, kendini sıcak tut ki vücudunun yediklerini ısınmak için kullanmasına müsade etme, beslenmene dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı