150 TL'ye internet sağlayıcısı önerisi

Altyapı sorgulaması yapın. Netspeed sanırım vereceğiniz fiyata uygun paket sağlıyor. İleride artırıp artırmayacağı meçhul tabii.

s.png

Sorun yaşayanda var yaşamayanda var bölge faktörüne göre değişir bu söylentiler. Ülkede altyapının geneli Türk Telekom'a ait zaten bu firmalar kiralıyor. Biraz daha baktım fiyatlara comnet ve millenicom diye markalarda var. Hiçbirini kullanmadım kefil değilim bilginiz olsun. Kullanmakta olduğum servis Türknet. Onun fiyatı baya uçuk 249tl o yüzden ilk başta yazmadım ama vaadettiği hızın tamamını sağlıyor.

Sorun yaşayanda var yaşamayanda var bölge faktörüne göre değişir bu söylentiler. Ülkede altyapının geneli Türk Telekom'a ait zaten bu firmalar kiralıyor. Biraz daha baktım fiyatlara Comnet ve Millenicom diye markalarda var. Hiçbirini kullanmadım kefil değilim bilginiz olsun. Kullanmakta olduğum servis TurkNet. Onun fiyatı bayağı uçuk 249TL o yüzden ilk başta yazmadım ama vadettiği hızın tamamını sağlıyor.

Babama sordum taahhütlü internet lazımmış. Önerebileceğiniz başka paket var mı?

Netspeed önerebilirim.

Geçiş sürecimle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz:

Geçiş için karar vermeniz halinde size davet kodumu discord veya mail üzerinden iletebilirim. Aylık 10TL indirimden faydalanabilirsiniz bu kodla. 100Mbps paket için 149TL ödersiniz yani.

Babama sordum taahhütlü internet lazımmış. Önerebileceğiniz başka paket var mı?

Netspeed önerebilirim.

Geçiş sürecimle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz:

Geçiş için karar vermeniz halinde size davet kodumu Discord veya mail üzerinden iletebilirim. Aylık 10TL indirimden faydalanabilirsiniz bu kodla. 100Mbps paket için 149TL ödersiniz yani.

Yukarıda yazdığımı görmediniz galiba taahhütlü bir pakete geçmeye karar verdim. Taahhütlü bir internet paketi önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı