1500-2000 TL'ye telefon vs Samsung S8

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar abimde S8 var. Şarjı yetmiyor (tüm gün mobil veri açık ve sürekli sosyal medyada takılıyor) falan falan bahaneyle babama yenisini aldırmaya çalışıyor. Benim de yeni telefona ihtiyacım var sen de bunu(S8'i) alırsın diyor. İş bana kaldı sizce bu fiyata sıfır bir cihaz mı (Redmi Note 7, Honor 10 Lite gibi) yoksa S8'mi daha mantıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal bir kullanımda kaç saat ekran süresi veriyi S8.

Xiaomi Redmi Note 7 İle 8-9 saat ekran süresi alırsınız ona göre düşünün.
Pil konusunu bir kenara bırakırsak siz hangisini önerirsiniz? Pil sorun değil çünkü telefonla çok uğraşan biri değilim bir günü rahatça çıkaracağımı düşünüyorum. Ekranı güzel olsun, hızlı olsun, kamerası hızlı ve güzel olsun yeter bana. Performans olarak hangisini önerirsiniz?

Sizin yerinizde olsam orta seviye bir telefon yerine bataryası çok kötü ise değiştirip S8'i tercih ederdim. Alacağınız hiçbir telefon bu fiyat aralığında S8 seviyesinde olmaz.

Sizin yerinizde olsam orta seviye bir telefon yerine bataryası çok kötü ise değiştirip S8'i tercih ederdim. Alacağınız hiçbir telefon bu fiyat aralığında S8 seviyesinde olmaz.
Peki S8'in pilinin zarar görüp görmediğini nasıl anlayabilirim? Durduk yere 200 TL vermeyeyim.

Peki S8'in pilinin zarar görüp görmediğini nasıl anlayabilirim? Durduk yere 200 TL vermeyeyim.
Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ? PhoneInfo programında kişisel sekmesinden batarya sağlığını yüzde olarak görebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı