1500₺ oyun için monitör önerisi

Orası öyle tabi, kuponunda var ise tadından yenmez.
Buarada Gaming Geces'inde sadece MSI monitör var diyebiliriz ki, 31,5" monitörde Full HD olursa alınmaz.

Kısaca bu haftada eliniz boş, gözleriniz yaşlı...

Trendyol'da az da olsa indirim mevcut. Dediğim Acer model bitti ama ASUS model duruyor.
Ben de o Asus a baktım ama ölü pixel ve ışıksızmasından korkuyorum yorumlarda bir çok kişi satıcının ilgisizliğinden bahsediyor. Tereddütlerdeyim uğraşmak istemiyorum. Ama bir tarafım da al diyor.

Satıcısı nasıl olmuşsa Trendyol'da ki siparişlerde n (çoğunlukla) tam puan almış ama web'de araştırma yaptığınızda olumsuz çok yorum var.

Acer VG240YP model monitörü 17 Haziran'da sipariş ettim. Aynı saat içinde kargoya (PTT) verdiler, sabah şubeye geldi (Getirmeyeceklerini bildiğimden saat 16:50 gibi bisiklet ile yetişmeye çalıştım, konuştum felan "kapanıyor içeri alamayız, haftaya gelin veya biz getiririz" dediler).

Firma ölü piksel çıkarsa, iade etmeye çalışırken sıkıntı çıkarıyormuş (Belge alın onaylatın, geri gönderin; 5 pikselin altında garantiye girmiyor, markalarda standarttır felan...)

Bende kendilerinden ilk defa alışveriş yaptım, monitör gelirse, incelememi sizinle paylaşırım.

Bu monitörü alın (Bu fiyata...): Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Telden zor yazılıyor ya, eve geçince detaylı tartışalım.

Satıcısı nasıl olmuşsa Trendyol'da ki siparişlerde n (çoğunlukla) tam puan almış ama web'de araştırma yaptığınızda olumsuz çok yorum var.

Acer VG240YP model monitörü 17 Haziran'da sipariş ettim. Aynı saat içinde kargoya (PTT) verdiler, sabah şubeye geldi (Getirmeyeceklerini bildiğimden saat 16:50 gibi bisiklet ile yetişmeye çalıştım, konuştum felan "kapanıyor içeri alamayız, haftaya gelin veya biz getiririz" dediler).

Firma ölü piksel çıkarsa, iade etmeye çalışırken sıkıntı çıkarıyormuş (Belge alın onaylatın, geri gönderin; 5 pikselin altında garantiye girmiyor, markalarda standarttır felan...)

Bende kendilerinden ilk defa alışveriş yaptım, monitör gelirse, incelememi sizinle paylaşırım.

Bu monitörü alın (Bu fiyata...): Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Telden zor yazılıyor ya, eve geçince detaylı tartışalım.
Nasıl onaylatacaz ben onu anlamadım.

Buna ne dersiniz? Vatan evime yakın olduğu için oradan almayı düşündüm. Sizce fiyatını hak eder mi?

Tabi, tavsiye edilen güzel monitörler arasındadır. Vatan'dan alacaksanız, KDV indirimini bekleyin derim.
Nasıl onaylatacaz ben onu anlamadım.

Ölü piksel çıktı diyelim, iade etmek istediğinizde işi yokuşa sürüyorlarmış herhalde (Yorumlarda öyle hatırlıyorum. Belge felan çıkartılması gerekiyormuş Acer'e gönderebilmek/leri için, hatırladığım kadarı ile...Yanlış bilgilendirmeyeyim sizde satıcının yorumlarını okuyun Google'dan).

Bu modelde, bu gün gelmiş. Yeni demiyorum, monitörlere bakarım. Bu modeli yeni gördüm. TN Panel, 2x2W hoparlörlü, 144Hz (165Hz OC)...
Hepsiburada sağolsun sadece modelin adını atmaktan öteye gidememiş.
Ürünü bu gün PTT şubesinden aldım (Kendileri getirmiyorlar ya hani...)

Dediğim gibi gelen model VG240Y V modeli (165Hz'ye çıkıyor. VG240YP modelinde OC ile belki çıkıyor. Ama bu modelde rahatça OC siz, fabrika çıkışlı 165Hz'ye kararlı bir şekilde çıkarabiliyorsunuz). Gayet güzel monitör.

HDMI 2.0
acer-png.598279

ÖZET şeklinde ayrıntılı bilgi: Acer Nitro XV240Y P launched in China, XV240Y V in the works

Son düzenleme:

Geri
Yukarı