1500 TL Knight Online için Sistem Toplama

K.O artık neredeyse bütün sistemlerde oynanabilecek bi oyun halinde. Arkadaşlar özellikle msi öneriyor ama açmış olduğum şu konuyu bir oku ondan sonra karar ver istersen. MSI anakart garanti süresi ve Teknik servis sorunu

Ayrıca Steam Pathos bölümünde 80lvl warrior'um var. Bu server'da oynarsan mesaj atman yeterli :)

K.O artık neredeyse bütün sistemlerde oynanabilecek bi oyun halinde. Arkadaşlar özellikle msi öneriyor ama açmış olduğum şu konuyu bir oku ondan sonra karar ver istersen. MSI anakart garanti süresi ve Teknik servis sorunu

Ayrıca Steam Pathos bölümünde 80lvl warrior'um var. Bu server'da oynarsan mesaj atman yeterli :)
teşekkürler yorumun için :) pc parçası olarak bi sıkıntı yaşayacagımı zannetmiyorum bu zamana kadarki hiçbir bilgisayarım garantiye gitmedi :) buda öyle olur umarım. steam cyhper 80 level archer :)

Attığım resimdeki RAM çalışma hızı olarak sorun yaşatmaz, zaten otomatikmen 2133 MHZ hıza düşer. Ben resmi ayarlarken indirimdeydi, 2133 MHZ olandan daha ucuzdu.

Sadece SSD almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. GTA V gibi bir oyun bile 60 GB, ileride çok sorun yaşarsınız. 120 GB SSD yerine 1 TB disk almanızı tavsiye ediyorum.

Attığım resimdeki RAM çalışma hızı olarak sorun yaşatmaz, zaten otomatikmen 2133 MHZ hıza düşer. Ben resmi ayarlarken indirimdeydi, 2133 MHZ olandan daha ucuzdu.

Sadece SSD almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. GTA V gibi bir oyun bile 60 GB, ileride çok sorun yaşarsınız. 120 GB SSD yerine 1 TB disk almanızı tavsiye ediyorum.
anladım hocam sagolun. şuan elimde mevcut 360 gb 7200 rpm blue wd bir hdd var disk yetmeme durumunda onu eklemeyi düsünüyorum birde bütcede sıkıntı oldu sistemi şu şekilde düzenledim 2 gün icinde siparişi vericem pc toplayan bir siteden.

Vallaha knight için bu sistem yeterde Artar bile, ama 950 olsaydıda fena olmazdı yani, en azından canınız sıkıldığı zaman üst seviye oyunlar oynardınız ama 750Tİ'da Medium-high arası çoğu oyunda oynanabilecek performans verir.

Sistem güzel, diğer oyunları da rahat oynayabilirsiniz. Yine de tavsiyem SSD'yi kaldırıp ekran kartını GTX 950 yapman. SSD'yi ileride rahatlıkla alabilirsin ama ekran kartını değiştirmek için çok daha fazla para vermen gerekir.

Sistem güzel, diğer oyunları da rahat oynayabilirsiniz. Yine de tavsiyem SSD'yi kaldırıp ekran kartını GTX 950 yapman. SSD'yi ileride rahatlıkla alabilirsin ama ekran kartını değiştirmek için çok daha fazla para vermen gerekir.
Görmediniz sanırım. Hdd yerine ssd aldı arkadaş. Fazla alan kullanmayacağı için.

yorumlarınız üzerine şu sistemi toplamaya calısıcagım sizce kasa ve güc kaynagı iyimi yoksa 550 w 80+ bronz bi kaynak ve yeni bi kasamı almalıyım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı