1500 TL Monitör Önerisi

Nihilianth

Decipat
Arkadaşlar en ucuz 240 Hz monitörler kaç TL ? Bunu merak ediyorum. Ayrıca 144 Hz monitör önerisi yapar mısınız ?
Monitörde aradığım özellikler;
  • 21 - 24 inç
  • 144 Hz
  • 1 ms tepkime süresi
Şunu da belirtmek isterim, ekran kartım 1660 Super.

Bütçe : Maximum 1500 TL.

En uygun 240HZ belki indirimlerde daha uyguna bulabilirsin. Ve şu tavsiyede bulunayım Samsung yeni kampanya yaptı bazı monitörleri alınca Mount&Blade Bannerlord veriyor.

240 Hz ile 144 Hz arasında CS:GO da çok fazla fark olurmu, bütçemi aşırı aşıyor.
Alırsan iyi olur ama bir oyun için değmez ben 144HZ kullanıyorum. Çoğu kişide 60HZ olduğu için yine avantajlıyım :)

Hocam bunu öneririm. Yanında Bannerlord oyununu da veriyorlar, bu sayede monitörü 1150 TL'ye almış olursunuz. Ek olarak kalan 200 TL'ye depolama alabilirsiniz :) Not: Kampanya sadece Samsung'un kendi satış sitesinde geçerli.

Hocam bunu öneririm. Yanında Bannerlord oyununu da veriyorlar, bu sayede monitörü 1150 TL'ye almış olursunuz. Ek olarak kalan 200 TL'ye depolama alabilirsiniz :) Not: Kampanya sadece Samsung'un kendi satış sitesinde geçerli.
Kavisli monitör CS:GO oynarken sorun çıkarırmı ? Monitörü beğendim, ancak 240 Hz bulunabilirmi diye araştırma yapıyorum, teşekkürler :)

1MS değil o monitör
Şuan 60 Hz kullanıyorum mide bakıyorum adamı vuramıyorum, genelde AWP oynadığım için 240 Hz bana yarayacak gibi :)
İlla o olacak diye şart koşma 144HZ de işini rahat rahat görecektir.

@sefa_41 Şu ms olayını artık kafanıza takmayın yahu. 1ms ile 5ms farkı anlayamadım, 4ms gayet yeterli.
@Nihilianth Tabii ki daha güzel dostum, zaten aşırı bir kavisi yok. Ancak kavis olunca oyunlarda daha rahat ediyorsun, kafanı diğer tarafa çevirmen gerekmiyor :) Ek olarak film falan izlersen asıl o zaman farkı anlıyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı