1500 TL MSI RTX 5500 vs Sapphire RX 5500 XT Pulse

Arkadaşlar, yaklaşık 1500 liraya alınacak en iyi ekran kartı diye duydum, doğru mu? Sapphire RX 5500 XT Pulse mi alınmalı yoksa MSI mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 TL fiys tile alınacak en iyi ekran kartı RX 5500 XT değildir. 1250 TL ile GTX 1650 Super ekran katıdır. Ama MSI soğutma olarak daha iyi.

5500XT modelleri pek ısınan bir kart değil, Sapphire pulse modelini satın aldım. Hiçbir sorun yaşamadım açıkçası.
Yine de GTX 1660 modellerini öneririm. Biraz daha pahalı sadece.

Arkadaşlar, yaklaşık 1500 liraya alınacak en iyi ekran kartı diye duydum, doğru mu? Sapphire RX 5500 XT Pulse mi alınmalı yoksa MSI mı?
Hocam RX 5500 XT zorunlu değilse ve bütçe aşılabiliyorsa Galax GeForce GTX1660 Super (1-Click OC) 6GB 192Bit GTX 1660 Super GDDR6 Ekran Kartı (GLX-60SRL7DSY91S) | Teknobiyotik bunu alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AMD'yi her ne kadar sevsemde Nvidia Ekran Kartı kısmında şuan için daha iyi bence.

"GTX 1660" al rahatına bak derim, ama illa ikisi arasından birini alacaksan XT modelini arasında neredeyse hiç fark yok almalısın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı