Sapphire Pulse RX 5500 XT vs MSI RX 5500 XT Mech

Inno3D GeForce GTX1660 Super Twin x2 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı bu kart ise tam 2027TL, gayet alınabilir ve performansı çok daha iyi bir kart.
Inno 3d de hiç duymadığım bir marka satıcı sinerji de güvenilir mi
Bir de burada buldum

Yani kısıaca ben ne alayım

Bu arada kağıt üstünde vram olsun gddr değeri olsun 5500 1660 tan daha iyi ne iş bu fps deperleri
O kısımda devreye yazılım giriyor

Bir de burada buldum
Inno 3D kendini kanıtlamış bir markadır merak etmeyin, yıllardır piyasada. Daha ucuzunu bulmuşsunuz işte ne güzel.

O kısımda devreye yazılım giriyor
Bazı yerlerde başka eski kartlar için (580) ilk önce 1060'ın gerisindeydi sonra 1070 ayarına geldi deniyor eğer amd böyleyse ben sapphireyi alırım
Bazı yerlerde başka eski kartlar için (580) ilk önce 1060'ın gerisindeydi sonra 1070 ayarına geldi deniyor eğer amd böyleyse ben sapphireyi alırım
Ya da başka bir kart tam hatırlamıyorum

Bu arada 1660 Super ile 1660 arasında 7-8 FPS var.

Ya da başka bir kart tam hatırlamıyorum
Tam da bu konuya değinecektim, o biraz şansa giriyor. AMD sürpriz yumurta gibi, bir anda bir update veriyor kartlar uçup gidiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    61 KB · Görüntüleme: 89
Hatta şöyle bir video vereyim, ilk izlediğimde çok gülmüştüm :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ok 1660 daha mantıklı ama ya şu tablo
Orayı ciddiye almayın, o sadece kağıt üstündeki değerlere bakıyor.

Hatta şöyle bir video vereyim, ilk izlediğimde çok gülmüştüm :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orayı ciddiye almayın, o sadece kağıt üstündeki değerlere bakıyor.
Video çok iyi yaa
yalnız sırf vegalarda değil de 500 serisinde de bu olmuş 590 alacaktım bi baktım 570'in yazılımlısı
Video çok iyi yaa
yalnız sırf vegalarda değil de 500 serisinde de bu olmuş 590 alacaktım bi baktım 570'in yazılımlısı
Bir de benim işlemci de amd ryzen 5 1600x ikisi de amd olunca bir avantajı olur mu

Evet 500 serisinde de bol bol yaşandı o :) Mesela RX570 çıktığında GTX1060 3GB ın çok gerisindeydi, şu an geçip gitti.
Ben hiç öyle bir avantaj görmedim.
O zaman ben sapphire 5500xt alayım da nitrosunu mu normalini mi alayım

Nitro Sapphıre Rx 5500xt Nıtro+se Gddr6 8gb 128bit 11295-05-20g - n11.com

Normal Sapphıre 11295-01-20g Rx 5500xt Pulse 8gb 128 Bit Ddr6 - n11.com
Sanırım arada sadece tip farkı var
Ben uzun süre bunu değştrmek istemiyorum o yüzden amd alacağım gibi gözüküyor

Geri
Yukarı