Sapphire Pulse RX 5500 XT vs MSI RX 5500 XT Mech

Makaleler
2

Hangisini tavsiye edersiniz?
MSI'ın soğutucuları daha iyi diye duydum.
Nedenini söylemeden GTX 1660 al daha iyi onu al demeyin.(Nedeniyle söyleyim tabii)

Bütçem 1800 TL.
RX 580 istemiyorum.
(Bütçeyi biraz yükseltebilirim)

Güç tüketimi önemli değil PSU yeterli.
590'ı daha eski olduğu için tercih etmedim.

Son düzenleme:
Ben Pulse versiyonunu aldım, resimdekinden çok farklı gözüküyor, acayip göz alıcı ama asil duruyor.
Bu arada neden GTX1660 istemiyorsunuz? 4K da mı oynayacaksınız?

Ben Pulse versiyonunu aldım, resimdekinden çok farklı gözüküyor, acayip göz alıcı ama asil duruyor.
Bu arada neden GTX1660 istemiyorsunuz? 4K'da mı oynayacaksınız?

Yoo 1080P oynayacağım 75Hz'de monitörüm var ama benim bütçem dahilinde çok giriş seviye 1660'lar var ve belleği 6 GB ileriye yatırım amaçlı daha yeni ve 8 GB olursa daha uzun kullanırım diye düşünüyorum ama fikirlerimi geçerli nedenlerle değişebilir.
Bu arada neden GTX1660 istemiyorsunuz? 4K da mı oynayacaksınız?
Yani Neden 1660Super veya 1660 almalıyım
Eğer alırsam da Super alacağım

Çoğunlukla AMD'ye karşı bir önyargı var
(Driverlardan ama o da artık çözülüyor ya)
Bu arada neden GTX1660 istemiyorsunuz? 4K'da mı oynayacaksınız?

Bu arada memnun musunuz, popüler oyunlar GTA 5, CS vb. gibi oyunlarda performansı nasıl

Bu arada bana her halükarda iyi gelecektir 1050 Ti'dan upgrade ediyorum.

Son düzenleme:

Hangisini tavsiye edersiniz?
MSI'ın soğutucuları daha iyi diye duydum.
Nedenini söylemeden GTX 1660 al daha iyi onu al demeyin.(Nedeniyle söyleyim tabii)

Bütçem 1800 TL.
RX 580 istemiyorum.
(Bütçeyi biraz yükseltebilirim)

Güç tüketimi önemli değil PSU yeterli.
590'ı daha eski olduğu için tercih etmedim.

Hocam Mech modellerinden uzak durun PCB'lerinde sorun var. Zaten Mech GP diye bir model çıkardılar sorun var diye. Bundan dolayı alacaksanız Sapphire alın. Sapphire candır gerisi heyecandır. Kesinlikle NVIDIA almayın AMD alın.

Yoo 1080P oynayacağım 75Hz'de monitörüm var ama benim bütçem dahilinde çok giriş seviye 1660'lar var ve belleği 6 GB ileriye yatırım amaçlı daha yeni ve 8 GB olursa daha uzun kullanırım diye düşünüyorum ama fikirlerimi geçerli nedenlerle değişebilir.

Yani Neden 1660Super veya 1660 almalıyım
Eğer alırsam da Super alacağım

Çoğunlukla AMD'ye karşı bir önyargı var
(Driverlardan ama o da artık çözülüyor ya)

Bu arada memnun musunuz, popüler oyunlar GTA 5, CS vb. gibi oyunlarda performansı nasıl

Bu arada bana her halükarda iyi gelecektir 1050 Ti'dan upgrade ediyorum.
Evet o fiyatlara GTX1660 ın giriş seviyesi, açıkçası baya çirkin kartlarını alabiliyorsunuz fakat GTX1660 daha güçlü bir kart olduğu için önerdim, bakmak isterseniz buyurun;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RX5500XT AMD'nin neredeyse ilk ve tek sorunsuz ekran kartı olabilir, forumda sadece 1 tane konu var RX5500XT hakkında.

Evet o fiyatlara GTX1660 ın giriş seviyesi, açıkçası baya çirkin kartlarını alabiliyorsunuz fakat GTX1660 daha güçlü bir kart olduğu için önerdim, bakmak isterseniz buyurun;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
RX5500XT AMD'nin neredeyse ilk ve tek sorunsuz ekran kartı olabilir, forumda sadece 1 tane konu var RX5500XT hakkında.
Teşekkürler, Peki o kartlar alınır mı

En son ki yazılım düzeltmesinden sonra %15'lik bir artış olduğu söyleniyordu doğru mu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı