Sapphire Pulse RX 5500 XT vs MSI RX 5500 XT Mech

Bu arada Palit daha güzel gözüküyor.
Bir de son bir soru boss bilişim güvenilir midir?

Bir de son bir soru boss bilişim güvenilir midir?

Güvenilmez, sakın oradan almayın. Resmi olarak iflaslarını duyurdular diye biliyorum.

Bu arada Palit daha güzel gözüküyor.

Ne demek :D
Evet kenardaki gtx yazısı fln oem gibi
Güvenilmez, sakın oradan almayın. Resmi olarak iflaslarını duyurdular diye biliyorum.
Tamam ürün zaten soğutma olarak yetmez diye düşünüyorum
Tamam ürün zaten soğutma olarak yetmez diye düşünüyorum

Bende onunla RX580 arasında kalıp RX5500XT almıştım :D

Pulse versiyonu gerçekten resimdekilerden çok güzel gözüküyor, malzeme kalitesini zaten elinize aldığınızda acayip derecede hissettiriyor.

Benimle aynı yolu izleyen birisini bulmak şaşırtıcı oldu. Ben de Nisan ayının ortasında RX580/1650S/5500XT 8GB arasında kalıp (hepsi aynı fiyattı) Sapphire Pulse 5500XT 8GB almıştım. Kutusu ve içeriği çok basit olsa da kartın kalitesi çok iyi. Yükte 69 derece üzerine görmedim henüz. Pulse'dan yana beklentim düşüktü ama kalitesine ve sessizliğine hayran kaldım.

Hatta şöyle bir video vereyim, ilk izlediğimde çok gülmüştüm :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orayı ciddiye almayın, o sadece kağıt üstündeki değerlere bakıyor.
Bayağı bir hortlatma oldu ama keşke rx 5500xt alsaymışım 2 gün önceki driverla fark bayağı kapandı 1660 super alarak resmen 600 tlyi çöpe atmış oldum

Bayağı bir hortlatma oldu ama keşke rx 5500xt alsaymışım 2 gün önceki driverla fark bayağı kapandı 1660 super alarak resmen 600 tlyi çöpe atmış oldum
Uzun süredir aşırı meşguldüm, pek takip edemiyordum. 1-2 güncelleme geldiğini fark edip sonuncuyu indirip kurdum, pek oyun oynamadığımdan fark etmedim. Cidden o kadar büyük bir performans artışı oldu mu? Eğer olduysa herkese ben demiştim diyeceğim :D

Geri
Yukarı