1500 TL PC toplama

Hangisi daha iyi ise senin tercihin.

Benimki ile aynı fiyatla ve işlemcisinin problemi yok ve 1770 TL'ye daha iyisi toplanır RX 470'li PC toplanabilir 1770 TL bütçen varsa söyle.

AMD FX 6300 310 TL.
Sapphire RX 460 2 GB 600 TL.
Gigabyte GA-970A-DS3p 380 TL.
Aigo GP550 80+ Bronze PSU 500 TL.
Tanbash 4+4 8 GB RAM 220 TL.
Kunup 128 GB SSD 140 TL.

1770 TL.

AMD isterseniz sistem fiyatı böyle fakat performansı çok daha yüksek. PUBG kasmaz 2 sistemde de.

Fortnite 60 FPS oynatır bu sistem. GTA 5'de 50-60 FPS alırsınız.

Linkler bile yok.

Hangisi daha iyi ise senin tercihin.

@Frenerno hocamın sistemi çok güzel "fakat" senin bütçeni 100 TL aşıyor ve kasası yok. Benim FX sistemim ise senin bütçeni 150-200 TL aşıyor fakat kasası falan her şeyi Full @Frenerno hocamın attığı sisteme yakın performansı var ama @Frenerno'nun sistemi daha güçlü ve yeni nesil. Aynı zamanda AM3+ eski bir soket işlemci değiştirsen en fazla FX 8400 alırsın yani burada en mantıklı sistem @Frenerno'nun. Ama seni yorar yorulmayı kabul edersen alırsın biraz bütçeni aşıyor ama şu an şu 13 sayfalık konuda en iyi sistemlerden biri @Frenerno'nun. @Frenerno'nun sistemini veya FX sistemi öneriririm seçim senin.
Benimki ile aynı fiyatla ve işlemcisinin problemi yok ve 1770 TL'ye daha iyisi toplanır RX 470'li PC toplanabilir 1770 TL bütçen varsa söyle.

Linkler bile yok.
Hocam sizin sisteminiz kötü demiyorum bu konularda yeni başlamış olan birisi için toplaması zor olur diyorum o kadar. Sistem tamamen 2. el olduğu için.

@Frenerno hocamın sistemi çok güzel "fakat" senin bütçeni 100 TL aşıyor ve kasası yok. Benim FX sistemim ise senin bütçeni 150-200 TL aşıyor fakat kasası falan her şeyi Full @Frenerno hocamın attığı sisteme yakın performansı var ama @Frenerno'nun sistemi daha güçlü ve yeni nesil. Aynı zamanda AM3+ eski bir soket işlemci değiştirsen en fazla FX 8400 alırsın yani burada en mantıklı sistem @Frenerno'nun. Ama seni yorar yorulmayı kabul edersen alırsın biraz bütçeni aşıyor ama şu an şu 13 sayfalık konuda en iyi sistemlerden biri @Frenerno'nun. @Frenerno'nun sistemini veya FX sistemi öneriririm seçim senin.

Kasa olarak bütçe varsa 1606 tlydi benimki kasa bu olur Aerocool tomahawk rgb oyuncu kasa - Kasa ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da - 769947548 125 TL
1606+125=1731 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı