1500 TL PSU önerisi

Bütçe
1500
Patlamasından korkmaya başladım hiçbir sorun çıkartmıyor ama bir anda havaya uçmayalım.

Bomba değil ki bu patlasın. Sistem de düşük güç tüketiyor zaten. Şu forumda gördüğünüz saçma sapan bomba gibi patlayacak muhabbetinden etkilendiyseniz görmeyin bile onları.

Gerçekten değiştirmek istiyorsanız, geçmeye değecek bir ürüne geçin bari. Bunun için de 2500 TL civarını gözden çıkarmalısınız.

Bu gördüğünüz modeller geçmeye değecek ürünler değiller mesela. Hiç değiştirmeyin derim. İlla yok ben değiştireceğim, beni ilgilendirmez diyorsanız da A550BN öneririm.

@Oreki Kahramanmaraş'ta yaşıyorum, elektrik bazen gidiyor geliyor bir anda kesiliyor tekrar geliyor. O yüzden değiştirmek istiyorum Ufak'ta olsa önlem almak istiyorum.

İkinci el düşünür müsünüz?

550W yerine MSI MAG 600W verebilirim.

2 el ürün almıyorum teşekkür ederim.

Önlem istiyorsanız UPS almanız daha sağlıklı olurdu.

Çok geçmiş olsun bu arada.

Merhaba konu ile alakasız bir şey soracağım öneriniz ile NZXT C550 almıştım memnunum daha bir sorunla karşılaşmadım sormak istediğim iki şey var bu PSU da elektrik koruma vs var mı bu aralar elektrik kesintisi yaşıyorum bölgesel de bir de 4060 alsam Ryzen 5 5500 ile kullanacağım yeterli olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı