1500 TL sistem toplama

Herkese merhabalar. Malum artan dolar kuru ile bu fiyata toplama kasa yapılabilir mi bilmiyorum. Sadece günlük işler için kullanılacak, oyun oynanmayacak bir sistem istiyorum. Online eğitim için ve film izlemek için kullanılacaktır. Bu fiyata toplanabilir ise cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
ikinci el ryzen 3 2200g bir apu sistem toplayın daha sonra ekran kartı takarsınız

Hocam önerim 2. ele bakmanız. Kendim de 2. el toplayacaktım. (Toplamamamın sebebi ailemin destek çıkması). Benimde bütçem 1500 TL ydi. 2. el bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim toplarım inşallah. Kızım online derslerine girsin rahat rahat yeterli benim için. Kötü bir döneme denk geldik malesef.
ikinci el ryzen 3 2200g bir apu sistem toplayın daha sonra ekran kartı takarsınız
Ekran kartı çok gerekli mi acaba hocam. Ben de ekran kartı almadan sistem toplayabilirim diye düşünüyordum .

Teşekkür ederim toplarım inşallah. Kızım online derslerine girsin rahat rahat yeterli benim için. Kötü bir döneme denk geldik malesef.

Ekran kartı çok gerekli mi acaba hocam. Ben de ekran kartı almadan sistem toplayabilirim diye düşünüyordum .
eğer oyun oynamayacaksanız bu sizi idare eder zaten bu apu işlemci içinde dahili grafik kartı gömülü

İkinci el Ryzen 3 2200G APU siste toplayın. Bu devirde gidipte 775 pin toplanmaz, toplanmaz dediğim eski olduğundan çoğu işlemde problem açar yoksa çok fazla bütçe yok ise toplanabilir. Zaten oyun oynanmayacakmış gidipte X5460 RX460 sistem önermenin mantığı yok aldı diyelim o.c yapması gerekecek arkadaşın ekran kartını tam anlamıyla kullanabilmesi için.

İkinci el Ryzen 3 2200G APU siste toplayın. Bu devirde gidipte 775 pin toplanmaz, toplanmaz dediğim eski olduğundan çoğu işlemde problem açar yoksa çok fazla bütçe yok ise toplanabilir. Zaten oyun oynanmayacakmış gidipte X5460 RX460 sistem önermenin matığı yok aldı diyelim o.c yapması gerekecek arkadaşın ekran kartını tam anlamıyla kullanabilmesi için.
Açıkçası ben de böyle düşünüyordum. Zamanında apu sistemleri duyuyordum. Şuan pek bilgim yok . Ekran kartı sonradan takviye edebilirim çok gerekirse

Yeni konular

Geri
Yukarı