1500 TL'ye ikinci el sistem önerisi

Merhaba ben 1080p LoL, Valorant 720p The Forest, GTA 5, Metro 2033, Metro: Last Light oynamak istiyorum. Bunları oynatacak sistem toplayacağım önerilerinize açığım.

Hocam 1500 TL alcağınız PC yerine internnetiniz iyise GeForce NOW satın almak çok daha mantıklı olur.

Bu sistemi topladıktan sonra farklı bir konu ile performansı hakkında konuşurum. Daha farklı bir sistem öneriniz varsa önerilerinize açığım.

Hocam pek mümkün değil.

Hocam niye diretiyorsunuz oynayacağım oyunlar ekran kartı olmadan bile açılabilen oyunlar en azından LoL ve Valorant için bu geçerli zaten çok büyük bir performans beklentim yok günlük kullanım ve azıcık oyun oynatsın yeter bana.

Bu sistemi topladıktan sonra farklı bir konu ile performansı hakkında konuşurum. Daha farklı bir sistem öneriniz varsa önerilerinize açığım.

Hocam niye diretiyorsunuz oynayacağım oyunlar ekran kartı olmadan bile açılabilen oyunlar en azından LoL ve Valorant için bu geçerli zaten çok büyük bir performans beklentim yok günlük kullanım ve azıcık oyun oynatsın yeter bana.

Hocam GTA 5'den bashetmişsiniz ben mi yanlış görüyorum bidem metro oyunları da var sadece LoL Valorant deseniz anlarımda madem onları oynayacaksınız diğerlerini niye yazıyorsunuz.

Kesinlikle bu daha mantıklı, ama o zamanda orijinal oyun sıkıntısı var.

250 TL'ye 6 aylık alsa diğer parayla oyun alsada olur direk zaten Steam'den EA Play alsa bunu yelinese bile daha mantıklı olur.

Hocam GTA 5'den bashetmişsiniz ben mi yanlış görüyorum bidem metro oyunları da var sadece LoL Valorant deseniz anlarımda madem onları oynayacaksınız diğerlerini niye yazıyorsunuz.

250 TL'ye 6 aylık alsa diğer parayla oyun alsada olur direk zaten Steam'den EA Play alsa bunu yelinese bile daha mantıklı olur.

Oyunlar var zaten hocam.

Sadece oynayamıyorum.

250 GB HDD 120 GB SSD VAR120 GB SSD'yi kuzenim hediye etmişti depolama yeterli gibi duruyor.
Tamamdır onları eklemiyorum o zaman.

Pazarlık yaparsanız belki daha uygun olur hocam. Param Güvende'yle almaya çalışın. Valorant 720p 70-80 FPS oynatıyor, GTA 5 720p 30-40 bazen 50 FPS oynatıyor videolarda.

Geri
Yukarı