1500 TL'ye programcılık ve oyun için monitör önerisi

Merhaba, programcılık ve oyun için monitör bakıyorum. Bütçem 1500 TL. Birkaç araştırma yaptım. Samsung LC24RG50FQMXUF bu monitöru tavsiye eder misiniz ve monitör tavsiyeniz var mı?

Oyundan çok programcılık işine yarar bu monitör. 4ms oyun monitörü olmaz, olmamalı.
İkinci sıradaki ürün Curved değil. Diğerleri Curved. Programcılık için güzel olurlar.

Oyundan çok programcılık işine yarar bu monitör. 4ms oyun monitörü olmaz, olmamalı.
İkinci sıradaki ürün Curved değil. Diğerleri Curved. Programcılık için güzel olurlar.
Bunlardan birini gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Hocam arkadaş oyunda oynayacaksa MSI Optix G241vc mantıksız 75 Hz çünkü, diğerlerine göre çok düşük kalıyor diğer modellerden biri tercih edilmeli.

Nasıl bir oyun? Pivot kullanım sizin için daha mı uygun? Daha çok detay verin lütfen.

Nasıl bir oyun? Pivot kullanım sizin için daha mı uygun? Daha çok detay verin lütfen.
cs go , valorant , rdr2 gibi oyunlar. Pivot daha önce kullanmadım tavsiye üzerine ilerliyorum.

cs go , valorant , rdr2 gibi oyunlar. Pivot daha önce kullanmadım tavsiye üzerine ilerliyorum.
Pivot kullanımda daha çok satır görebilirsiniz. HP 24ih ışık sızması sahip.
Bütçeyi biraz arttıracaksanız

Intel comet Lake Core i5-10200H.
4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Ti 128-BIT.
15.6" FHD 1920X1080 IPS mat LED ekran.
16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz.
500GB M.2 SSD SATA 3.

Laptopumun özellikleri bunlar 144hz veya 165hz de sıkıntı çıkarır mı?

Intel comet Lake Core i5-10200H.
4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Ti 128-BIT.
15.6" FHD 1920X1080 IPS mat LED ekran.
16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz.
500GB M.2 SSD SATA 3.

Laptopumun özellikleri bunlar 144hz veya 165hz de sıkıntı çıkarır mı?
RDR2 oynarken farklı bir overdrive ayarında kullanmanız gerekebilir. Onun haricinde sıkıntı çekmezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı