15000 TL'ye iyi internet çeken telefon önerisi

Haktugg

Picopat
Daha fazla  
Galiba bu konuya açmam dahq uygun.
Benim telefon Redmi Note 10. telefonun internet çekme problemi var fotoda gözüktüğü gibi isterse metropol olsun yine de 1kb/sn oluyor çekmiyır internet. Arkadaşım bu telde kullanılan çip ile alakalı dedi. Bu konu hakkında aydınlatabilecek var mı?
Ve böyle sorun yaşamayacağım bir telefon önerir misiniz? 10K-15K arası olursa güzel olur 16kya zorlayabilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-19-22-41-08-758_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-19-22-41-08-758_com.android.chrome.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 30
Hocam cihazın eğer direnç kayıtlı ise bu durum olası bir durum. 2. El de bu para ile S22+, S21 Ultra telefonları alabilirsin, başını ağrıtmayacak modeller.

Bu dediğini desteklemiyorum bende Xiaomi Note 12 Pro 4.5G kullanıyorum eksisini görmedim. Kamera desen var performans desen var.

Hocam hayatında hiç performanslı bir cihaz gördün mü? Hocam size tavsiyem eğer yolunuz düşerse Samsung, Teknosa, Vatan Bilgisayar vb. bir mağazaya girin ve elinizdeki telefonu mağazadaki telefonlar ile kıyaslayın. O zaman gerçek performansa ulaşmış olacaksınız.

Hocam hayatında hiç performanslı bir cihaz gördün mü? Hocam size tavsiyem eğer yolunuz düşerse Samsung, Teknosa, Vatan Bilgisayar vb. bir mağazaya girin ve elinizdeki telefonu mağazadaki telefonlar ile kıyaslayın. O zaman gerçek performansa ulaşmış olacaksınız.

Dediğin telefonlar 50k civarı ve benim elimdeki 11k civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı