Çözüldü 1500TL ekran kartı tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kanazuchi

Decapat
Vatan Bilgisayar'dan 1050Ti alacağım sizin bunlar dışında bir tavsiyeniz var mı daha iyi bir ekran kartı önerebileceğiniz farklı tür ekran kartları varsa önerilerinize açığım. Limit 1500TL

Çözüm
Elinize para geçtiğinde 4790k vs. alabilirsiniz mesela.

Yakın zamanlarda sanmıyorum aynı kartın Captcha Verification 4 GB modeli var darboğaz hiç yaşamadım gözümü korkutmuyor değil aslında. Benim almak istediğimle arasında çok fiyat farkı yok.

Evet dostlar yarın sabah Captcha Verification Sapphire nitro+ RX580 8 GB 256Bit ekran kartını alıyorum.
  • Intel Core i5 4460 işlemci.
Kullanıyorum darboğaz çok fazla yapmayacağından dolayı bu ekran kartını alıyorum, benim sorunum çözülmüştür yardım eden herkese çok teşekkür ederim.
Çok sıkıntı çıkartmazsa güzel ileriye dönük almayı planlıyorum, gelecek zamanlarda geri kalan parçalarıda yükseltirim, teşekkürler dostum internetten araştırdım bir zararı yokmuş bilgisayara diyorlar o zaman sıkıntı yok.
Elinize para geçtiğinde 4790K vs. alabilirsiniz mesela.

Elinize para geçtiğinde 4790k vs. alabilirsiniz mesela.

Yakın zamanlarda sanmıyorum aynı kartın Captcha Verification 4 GB modeli var darboğaz hiç yaşamadım gözümü korkutmuyor değil aslında. Benim almak istediğimle arasında çok fiyat farkı yok.

Evet dostlar yarın sabah Captcha Verification Sapphire nitro+ RX580 8 GB 256Bit ekran kartını alıyorum.
  • Intel Core i5 4460 işlemci.
Kullanıyorum darboğaz çok fazla yapmayacağından dolayı bu ekran kartını alıyorum, benim sorunum çözülmüştür yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı