16 bin TL telefon önerisi

Simonjassz

Femtopat
Daha fazla  
16 bin TL civarına telefon arıyorum beni uzun zaman götürebilecek aklımda iPhone 11 ve iPhone 12 mini var. Bunlardan biri alınır mı? Veya başka sağlam telefon önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence şu anda bir telefona o kadar vermek mantıklı değil hocam. A73 5G önerebilirim, üst segment telefonların bütün özelliklerine sahip ve fiyatı da makul. 11.000-12.000 arası satılıyor.

Hocam Android olarak Samsung öneririm onda da Galaxy A73 5G bakabilirsiniz yakın zamanda da A74 ve A54 çıkacak onlara da bakabilirsiniz.

iPhone al, 3 sene sonra satsan yine aldığın fiyata satarsın zaten (enflasyonu saymıyorum) başka modele geçersin.
Android alırsan 16 verirsin, seneye 6-7'e düşer.

Katılıyorum. Hem bu açıdan hem de diğer sistemlere göre çok daha rahat ve stabil olması sebebiyle kesinlikle bir iPhone almanı tavsiye ederim.

16000 TL bütçeye alınabilcek en iyi telefonlar:S21,S21FE,Iphone 12 mini.

Iphone 12 serisinden düşük düz model almayı mantıklı bulmuyorum.

Hocam Android olarak Samsung öneririm onda da Galaxy A73 5G bakabilirsiniz yakın zamanda da A74 ve A54 çıkacak onlara da bakabilirsiniz.
Bütçesi 16K.
A73 5G fiyatını haketmeyen bir telefon ayrıca aynı fiyat bandındaki S20 FE'nin gölgesinde kalıyor.
A73 F/P değil aynı fiyata S20 FE F/P.

Bütçe esneyebilir mi? Tavsiyem 16K verdikten sonra az daha zorlayıp 17-17.5K civarına S22 gibi bir amiral gemisi alınması.

Geri
Yukarı