16 bin TL telefon önerisi

XneOn1907

Decapat
Daha fazla  
15-16 bin TL bütçem var. Hangi telefonları önerirsiniz? Ben şu an Xiaomi 11t Pro 8/256 modelini düşünüyorum. iPhone 11 de diyenler var ama iPhone 11 eskidi artık. Bence kötü. Hem 64 GB ileride sıkıntı yaratır.

Gayet güncel bir cihaz işlemci olsun kamera olsun hangi anlamda değmez anlamadım.

iPhone 11 tavsiye etmem neticede 2019 yılında çıkmış güncelliği azalmış bir model. Ama bana sorarsanız oyun vb. işler için kullanacaksanız POCO F5 veya Samsung S21 FE 5G modellerine de bakılabilir. Ama Xiaomi de güzel seçenekler arasında. Üçünden birini tavsiye edebilirim.

Oppo reno 4 tavsiye ederim istediğiniz herşeyi size sunacaktır.
15-16 bin TL bütçem var. Hangi telefonları önerirsiniz? Ben şu an Xiaomi 11t Pro 8/256 modelini düşünüyorum. iPhone 11 de diyenler var ama iPhone 11 eskidi artık. Bence kötü. Hem 64 GB ileride sıkıntı yaratır.

Galaxy S22 alabilirsin fakat önerim iPhone 11'dir.

Gayet güncel bir cihaz işlemci olsun kamera olsun hangi anlamda değmez anlamadım.

Eski ve fiyatını hak etmiyor bu fiyata 11'den daha iyi telefonlar var (S20 FE de eski ama bulunduğu fiyattaki telefonlara bakılırsa S20 FE onlardan çok daha iyi)
@XneOn1907
S22.
S21 FE.
GT 2 Pro.
F5.
F5 Pro bakabilirsiniz.
Şahsen bütçeyi arttorsam F5 Pro alırım GT 2 Pro almam.

Geri
Yukarı