16 Mbps internet 6 Mbps veriyor

3563yunus

Centipat
Daha fazla  
Son 2/3 haftadır internet hızım bayağı bir yavaşladı. 16 Mbps internet paketim olmasına ragmen maksimum 8 Mbps gordum. Ne yapmalıyım? İnternet Türk Telekom.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52,5 KB · Görüntüleme: 59

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    45,7 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    66 KB · Görüntüleme: 45
Orada belirttiğine göre 43-44 Mbps down 15 Mbps up alabilirsiniz. Yani TT'den TurkNet veya Netspeed gibi alternatiflere geçmeniz daha iyi olacaktır. Netspeed kullanıyorum, isterseniz referans linkimi verebilirim. Ne dersiniz?

Daha yeni tahhut imzaliyai 2 ay oldu mallesef bana sunulan hizi peki neden alamiyorum 43 44 dowlond de misiniz ama ben maksimum 8 aliyorum.

Daha yeni tahhut imzaliyai 2 ay oldu mallesef bana sunulan hizi peki neden alamiyorum 43 44 dowlond de misiniz ama ben maksimum 8 aliyorum.

Siz 43-44 Mbps hızını alamazsınız çünkü dediğinize göre paketiniz 16 Mbps.

Attığınız fotoğrafta 18 Mbps download ve 4 Mbps upload aldığınız yazıyor. Asıl sorun paketinize ait değeri alamıyor olmanız. Siz isterseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi deneyin. Hız testi hiç yaptınız mı bir de? Geç döndüm kusura kalmayın.

Siz 43-44 Mbps hızını alamazsınız çünkü dediğinize göre paketiniz 16 Mbps.

Attığınız fotoğrafta 18 Mbps download ve 4 Mbps upload aldığınız yazıyor. Asıl sorun paketinize ait değeri alamıyor olmanız. Siz isterseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeyi deneyin. Hız testi hiç yaptınız mı bir de? Geç döndüm kusura kalmayın.

Hiz testini kendim yaptim maksimum 8 Mbps cikiyor musteri hizmetleri ile yarin sabah bir gorusme yapayim o zmaan cevpladiginiz icin teşekkürler yarin sonucu yazaraim gec donmeniz onemli degil😃

Yeni konular

Geri
Yukarı