1650 Super RDR2'de 82 derece olması normal mi?

Sedatistaken

Centipat
Daha fazla  
ASUS tek fan 1650 Super ortalama 80 derece, maksimum 82 derece görüyor RDR2'de. Kasa eski kasa mesh değil grafik ayarları mid high ayarda bir iki tane Ultra var düşüreyim mi ayarları yoksa bu derecelerde gezinse sorun olur mu?

HWiNFO yükleyin. Başlatırken yalnızca sensörler'i seçin ve oyunu en az 15 dakika oynadıktan sonra GPU kısmında çekirdek, sıcak nokta ve bellek sıcaklıklarını gösterecek şekilde değerleri paylaşın.

Şu kısmı paylaşacaksınız:
hwinf.png

ASUS tek fan 1650 Super ortalama 80 derece, maksimum 82 derece görüyor RDR2'de. Kasa eski kasa mesh değil grafik ayarları mid high ayarda bir iki tane Ultra var düşüreyim mi ayarları yoksa bu derecelerde gezinse sorun olur mu?

Bu model için normal. Termal macun yenileme ve pad değiştirme gibi şeylere yönelmeyin çünkü ben denedim ve hiçbir şey işe yaramadı.

Bu model için normal. Termal macun yenileme ve pad değiştirme gibi şeylere yönelmeyin çünkü ben denedim ve hiçbir şey işe yaramadı.
Sizde işe yaramayan bir başkasına çözüm olabilir. Aynı sorunu yaşamış olmanız aynı çözümün başkasına faydalı olmayacağı anlamına gelmez. Ayrıca o değerler kabul etmeseniz bile yüksek geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı