1660 Super Sıcaklık değerleri Normal mi ?

Hulkdanwalker

Centipat
Başlıktaki gibi Galax markasının 1660 Super modelini mining için kullanıyorum.
30 mhs sabit alıyorum.
Ethereum kazıyorum.
61-62-63 derece arasında bir sıcaklık var.
Sıcaklık normal mi?

Başlıktaki gibi Galax markasının 1660 Super modelini mining için kullanıyorum.
30 mhs sabit alıyorum.
Ethereum kazıyorum.
61-62-63 derece arasında bir sıcaklık var.
Sıcaklık normal mi?

Sıcaklık değerleri çok iyi bence. Güzel değerler alıyorsunuz.

Sıcaklık değerleri normal falan değil, ne diyorsunuz hepiniz? Ben Gigabyte 1660 Super Gaming OC modelini %20 fan hızına aldığımda bile daha düşük sıcaklıkta kazım yapıyorum. Afterburner ayarlarınızı atar mısınız? Power Limit ve Temp limit'i olabildiğince düşürdüğünüzden emin olun. Ayrıca bu değerler ile 32 MH/s aldığımı da belirteyim.
1618843227776.png

Sıcaklık değerleri normal falan değil, ne diyorsunuz hepiniz? Ben Gigabyte 1660 Super Gaming OC modelini %20 fan hızına aldığımda bile daha düşük sıcaklıkta kazım yapıyorum.
Galax'ın 1660 Superi ile Gaming OC aynı seviyede değil. Ayrıca fan hızını söylememiş arkadaş. Kasasının hava sirkülasyonu çok iyi değilse 60-62 derece gayet normal.

Galax'ın 1660 Superi ile Gaming OC aynı seviyede değil. Ayrıca fan hızını söylememiş arkadaş.
Demek ki ayarlar düzgün yapılmamış, o yüzden de değerler normal değil. 63 derecede kazım yapmak hiç de verimli olmaz tek kart için. Sıcaklık olabildiğince düşük tutulmalı ki kart yıpranmasın.

Demek ki ayarlar düzgün yapılmamış, o yüzden de değerler normal değil. 63 derecede kazım yapmak hiç de verimli olmaz tek kart için. Sıcaklık olabildiğince düşük tutulmalı ki kart yıpranmasın.
Ekran kartınızın modeli daha iyi. Tahmince kasanızın sirkülasyonu da daha iyi, bu arkadaş sizinle aynı değerleri nasıl alsın?

Sıcaklık değerleri normal falan değil, ne diyorsunuz hepiniz? Ben Gigabyte 1660 Super Gaming OC modelini %20 fan hızına aldığımda bile daha düşük sıcaklıkta kazım yapıyorum. Afterburner ayarlarınızı atar mısınız? Power limit ve temp Limit'i olabildiğince düşürdüğünüzden emin olun. Ayrıca bu değerler ile 32 MH/s aldığımı da belirteyim.
Eki Görüntüle 982253

Kasamın hava sirkülasyonu iyi değil. Fan %45 şeklinde çalışıyor. Power limit 60.
Kasamın yandaki camını çıkarında sıcaklığım 55 dereceye kadar geriledi.

Bu arada sizinle aynı değerleri yaptığımda monitörümde görüntü alamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı