1662 TL'ye GTX 1660S sistem alma hikayem

Hocam seve seve kullanın. Bu gidişle DH ölücülerini geçeceğiz 😅

Bende de buna benzer bir durum olmuştu.

Açık söylemek olmaz :D.
Edit: Moderatörler konuda pusuda bekliyor, kural 60 devrede anlaşılan :D.
@Dreamy Bull açıkça söyleyemiyoruz, diğer türlü de yönetim müdahale ediyor, o yüzden ben de bir ipucu vereceğim, kalanı sende.
Aynı firma fanlarında tek parça çelik hub kullanan bir marka satıyor.
Özel iletişim kanalı yasağı sadece imzada ve hakkında kısmında değil mi?

Bu arada @Motionless IN White hevesini kırmak istemem ama o fiyata bir tık daha iyi sistemler (şu piyasa koşullarında) vardı ancak HDD içermektelerdi. Gerçi yine çok iyi almışsın.

Son düzenleme:
Özel iletişim kanalı yasağı sadece imzada değil mi?

Bu arada @Motionless IN White hevesini kırmak istemem ama o fiyata bir tık daha iyi sistemler (şu piyasa koşullarında) vardı ancak HDD içermektelerdi. Gerçi yine çok iyi almışsın.
Ben o tarz sistemler bulamadım :D Eğer İncehesap sistemleri söylüyorsan onların stokları çoktan yok oldu :( Zaten amacım alabildiğim kadar en ucuzunu almaktı, Gaming.gen.tr üzerinde 10400F'li sistem var ama 6800 küsür TL ve açıkçası o kadar vermek istemedim. Elimde zaten R5 3600 mevcut.

Özel iletişim kanalı yasağı sadece imzada değil mi?
Ben de öyle biliyorum ancak @Motionless IN White hocam da ben de iki farklı şekilde özelden söyleyebileceğimizi belirttik, ikimizin mesajı da anında düzenlendi ve o kısımlar silindi. Herhangi bir link falan da yoktu.

Sistem elime geçince buraya fotoğraf atacağım :) İlk defa bu kadar sevindiğimi hatırlıyorum, görelim bakalım. Bu arada ekran kartı taş gibi, tek fanlı olmasına rağmen 3 adet bakır boru koyulmuş :O Testlerde 62 dereceyi geçmediği söyleniyor, bakalım neler olacak.

Hayırlı olsun, güle güle kullan güzel sistem.
Teşekkürler Akil hocam, daha iyisi senin olsun :)

Bu arada arkadaşlar test etmemi istediğiniz program ve oyunlar nelerdir? Ona oyun var ise yapacağım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı