500 TL'ye GT1030 alma hikayem

Çok da para var diyemem zaten 20 günde geliyor 10 tane işlemciye 30 lira vergi ödüyorum. Kiminin parası olmuyor üzülmesin diye kar koymadan bile verdiğim oluyor. Haftada 150-200 getiriyor bana. Sürekli yapmıyorum. 2 ayda bir getiriyorum zaten satılana kadar bir sipariş daha vermiş oluyorum. 2 ayda bu döngü devam ediyor. Ben genel olarak elden satıyorum alanlar çevremdeki insanlar.

Anladım hocam teşekkür ederim :).
Dostlar Fortnite destansı ayarlarda performans modu açık bir şekilde 100 FPS alıyorum. Normalde 60 FPS'yı hiç görmedim.
Dostlar adam 600 TL'ye çekti fiyatı. Kavga edip iade ettim :(

Son düzenleme:
Dostlar adam 600 TL'ye çekti fiyatı. Kavga edip iade ettim :(

Ciddi misin? Adamı o kadar övdün övdün şımardı tabii :) Ama sen yine de anlaştığınız ücreti verebilirdin, adam polise bile gitse sen haklı çıkardın diye düşünüyorum. Sonuçta ilk anlaştığınız fiyatı vermiş olacaktın. Neyse zaten Technopat'taki adın HD 6850 :D Sen GT1030 arıyorsun :)

Ciddi misin? Adamı o kadar övdün övdün şımardı tabii :) ama sen yine de anlaştığınız ücreti verebilirdin, adam polise bile gitse sen haklı çıkardın diye düşünüyorum. Sonuçta ilk anlaştığınız fiyatı vermiş olacaktın. Neyse zaten Technopat'taki adın HD 6850 :D sen GT1030 arıyorsun :)

HD 6850 TDP değeri yüksek olmasa en gözde kartım yahu. Adam biraz belalı bir tip karışmak istemedim ondan iade ettim. Ama ablam bu işleri bırak ben sana yaz aylarında sıfır alacağım dedi onu bekliyorum :).

Ben de o fiyatlara buldum mesaj attım, cevap verirse alacağım.

Hocam bozuk çıkmasın dikkatli olun.

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun. Ben de 560 Ti almak istiyorum.

Adamlar 400 TL'ye satamıyordu şimdi 700 TL'ye koyuyorlar inanılmaz 2 ci el piyasası tamamen bozuldu en iyisi bit pazarı açılınca gidip kart avına çıkmak HD7870 bulmuştum 40 TL'ye ama çalışmadı güç girişlerini takınca fan tam hızda dönüp görüntü vermiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı