500 TL'ye GT1030 alma hikayem

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar öncelikle selam Letgo adlı uygulamada gezinirken GT1030 ilanına rastladım. Ve ardından "hâlâ satılık mı?" yazdım. Ve evet dedi. Normal fiyat olarak 650TL yazmıştı ama ben 500TL'ye hemen alayım dedim ve kabul etti. Geldiğinde VGA girişi olmadığını anladım. Ve adam al sende kalsın kart bana IBAN üzerinden atarsın gerekli ayarlamaları yapınca dedi. Olay bundan ibaret. Kendi işlemci fanın ayağını kırmış ondan dolayı bütün parçaları satıyordu.

Not: Arkadaşlar dolandırıcı değilim yarın parasını atacağım.

Vay be karşıdaki insanın sorgusuz sualsiz güvencesine bak umarım kartı çalmamıştır.

Yok zaten inceledim biraz hesabını. Ve dolandırıcı birisine benzemiyor.
Genellikle tanımadığım esnaflar bile bana güvenir. Sanırım insanın yüzünden anlaşılıyor.

Yok zaten inceledim biraz hesabını. Ve dolandırıcı birisine benzemiyor.
Genellikle tanımadığım esnaflar bile bana güvenir. Sanırım insanın yüzünden anlaşılıyor.

Yüze bakarak güven artık geride kaldı, unutun o işleri. Bu devirde kimse babasının oğluna 500'e 1030 bırakmaz, dikkati olun.

İyi para varsa bende gireyim mi? :D
Çok da para var diyemem zaten 20 günde geliyor 10 tane işlemciye 30 lira vergi ödüyorum. Kiminin parası olmuyor üzülmesin diye kar koymadan bile verdiğim oluyor. Haftada 150-200 getiriyor bana. Sürekli yapmıyorum. 2 ayda bir getiriyorum zaten satılana kadar bir sipariş daha vermiş oluyorum. 2 ayda bu döngü devam ediyor. Ben genel olarak elden satıyorum alanlar çevremdeki insanlar.

Geri
Yukarı